PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 036
ocen
8,2 10 1 77036
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Obejrzałem cały serial w 3 dni, po sezon na każdy dzień. Po opiniach sądziłem, że III będzie jakąś totalną kupą, przypominającą W11. Nic z tych rzeczy, Owszem, sezon I i II są bardziej..."brutalne", ale III też nie jest bajką. Widać, że jest inaczej robiony, co nie znaczy, że gorzej. Klimat jest zachowany. Przekleństwa też są (ocenzurowane, niestety), więc nie ma jakiegoś drastycznego ugrzecznienia serialu. Ogólnie jest to świetny serial, szkoda, że już takich nie robią. Polecam każdemu, i odradzam przejmowanie się opiniami, jakoby III sezon był totalnym dnem. Sam się naczytałem i nawet wahałem się, czy nie zakończyć tego na tych dwóch sezonach, ale na szczęście postąpiłem inaczej.

nihasa64

Nie no, III sezon jest fajny. Po prostu efekt nieco psują nowe postacie (a może aktorzy ich grający?). Gąsiorowska (Monika) i Królikiewicz (Igor) w piękny sposób zastąpili Strońskiego (Metyl) i Gajosa (Benek), więc przejście z I do II sezonu było bezbolesne. Ale jak w III sezonie odeszli Mohr (Nielat) i Gąsiorowska, to na ich miejsce przyszli Konarowska (Renata) i Żurawski (Łapka), a te postacie trochę irytowały (szczególnie Renata). Ten debil Barszczyk (oczywiście nie mówię o aktorze, tylko o postaci), który nagle stał się członkiem wydziału i do mocnego filmu wprowadził za dużo głupoty (bo nagle było go strasznie dużo) i zmiana reżysera też nie pomogły. Ale sprawy nadal świetne, hasła Despera i Gebelsa doskonałe, muzyka Luki została.

Trochę też zmienił się klimat polskiej policji, bo w pewnym momencie policjanci nie mogli już chlać wódy i musieli bardziej przestrzegać regulaminów. Trapezy też zmieniły się na lepsze samochody, a biura przestały być tak obskurne. Ale tak pokazali w serialu, jak zmieniła się policja. A dla widza ciekawsza była ta obskurność nie? :)

Ja oceniam tak: I sezon 10/10, II sezon 10/10, III sezon 8/10.

ocenił(a) serial na 9
kendo777

nic dodać nic ując -mam identyczną opinię o serialu dlatego jako całość oceniłem na 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones