PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 109
ocen
8,2 10 1 77109
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Po obejrzeniu Breaking Bad długo nie mogłem sie zabrać za oglądanie innego serialu bo poprzeczka
była zawieszona bardzo wysoko ale w końcu postanowiłem obejrzec Pitbulla, i moge tylko powiedziec
ZAJEBISTY serial.Klimat,intrygi,świetnie zarysowani bohaterowie.Dorociński wymiata,Grabowski
mimo iż jako aktor jest kojarzony głownie z rola głupkowatego Kiepskiego tutaj super stworzył postac
twardego gliny.Wszystkie 31 odcinkow na bardzo wysokim poziomie i tylko szkoda ze tych odcinkow
tak mało.Najlepszy polski serial,ciężko bedzie naszym rodzimym producentom stworzyc cos
lepszego.

ocenił(a) serial na 8
pasierb1995

Jest wiele genialnych seriali np:
Breaking Bad, The wire, The Shield, Sopranos, Twin Peaks, Dexter, True Detective, Fargo,
Oz, Sześć stóp pod ziemią, Rzym, Gra o tron.
Jeśli miałbym porównywać Pitbulla z jakimkolwiek wymienionym wyżej serialem to byłby to The Shield.
Może i świetne Breaking Bad, The wire czy Sopranos są ciut lepsze od The Shield,
ale spokojnie The Shield i tak wygrywa z Pitbullem.

pasierb1995

Zobacz jeszcze "Glina", myślę że serial jest na równi z Pitbullem ;)

pasierb1995

Ogółem serial robiony na podstawie prawdziwych spraw. Nie wiem czy wszystkie odc. ale na pewno większość. Czasami ta gra aktorska jedzie amatorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones