PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 988
ocen
8,2 10 1 76988
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

piszcie jak macie jakies wytlumaczenie ciekawe tych watkow...
1. jak despero zerwal kontakt z ta blondynka z 1 odcinka? przeciez krecili ze soba i jej dzieci polubily despero i co? raptem ja olal dla dzemmy?
2. co sie stalo z psem tej blondyny? (pitbullem) Despero go adoptowal i mial caly 1 sezon a w 2 juz go nie ma...
3. co sie stalo z nielatem? raptem znika w 3 sezonie i nawet nie powiedzieli czemu -.-
4. dlaczego barszczyk stracil posade naczelnika?
5. czy Gala przezyla??

ocenił(a) serial na 10
rotanimod

1. despero poszedł tyko do sklepu po fajki i nie wrócił. Gebels kazał mu zostawić blondynę, ponieważ ciężko byłoby wytłumaczyć, że świadek strzelaniny jest bezstronny skoro jest posuwany przez policjanta, który tą sprawę prowadzi
2.nie pamiętam
3.wyjechał do irlandii, bo przerosło go zakończenie 2 sezonu
4.nie pamiętam
5.tak samo

pikuh

to za bardzo nie pomogles ;) a skad te info ,ze wyjechal do irlandii?

ocenił(a) serial na 10
rotanimod

2. Nie było żadnego wątku później odnośnie psa.
3. Na początku trzeciego sezonu ( 1 odcinek Despero o tym mówi) powiedziane jest że Nielat wyemigrował do Irlandii
4. Barszczyk stracił posadę naczelnika przez akcję w Magdalence ( źle zaplanowana akcja : niewłaściwe rozpoznanie terenu, za mało informacji o śrubie i Białorusinie odnośnie "ich możliwości bojowej'", itd )
5 . Gala przeżyła

użytkownik usunięty
Bialas1212

jesteś pewien że przeżyła? I co żadnych respiratorów nie było koło niej? nic nie pikało? ona wcale nie była podłączona, a Gebels płakał. Wątpie że płakałby gdyby przeżyła. Jak dla mnie ona zmarła

Gdyby była martwa, to chyba by ją przykryli.

użytkownik usunięty
kleopteryx

to, że w na dobre i na złe tak robią to nie znaczy, że tak jest na prawdę. Truposza z miejsca się wywozi, chyba że tak jak w tym przypadku ktoś chce się pożegnać.

ocenił(a) serial na 10
rotanimod

1. jak despero zerwal kontakt z ta blondynka z 1 odcinka? przeciez krecili ze soba i jej dzieci polubily despero i co? raptem ja olal dla dzemmy?
- Gebels, jako jego bezpośredni przełożony kazał mu ją olać, bo to była dupa ormiańskich gangusów, a Despero miał i tak był na cenzurowanym u komendanta, że się choćby z mokotowskimi zadawał.

2. co sie stalo z psem tej blondyny? (pitbullem) Despero go adoptowal i mial caly 1 sezon a w 2 juz go nie ma...
- wątku psa już nie było

3. co sie stalo z nielatem? raptem znika w 3 sezonie i nawet nie powiedzieli czemu -.-
- owszem, powiedzieli, w 1 odcinku 3 sezonu że wyjechał do Irlandii, tam też jest psem, tylko za 4x większe pieniądze

4. dlaczego barszczyk stracil posade naczelnika?
- za akcje w Magdalence z ostatniego odcinka 2 sezonu

5. czy Gala przezyla??
- nie wiadomo, liczyłem że w Nowych Porządkach coś o tym będzie, niestety dupa..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones