PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 110
ocen
8,2 10 1 77110
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Witam,znacie Podobne Polskie lub Zagraniczne Seriale ? Z tak dobrą fabułą ?

90Ramzes09

Mało takich jest, ale ja polecam: Fale Zbrodni, Oficera i Sforę

larwa93

haha,no to pech,wszystko widziałem,mam na płytkach.Jeszcze Ekstradycja -to też dobry Serial.Ale nic nie pobiję Pitbulla

90Ramzes09

glina

edantes

okej,to na DVD -za jakiś miesiąc poleci :) Teraz skupiam się na Miami Vice :) +Monk

ocenił(a) serial na 7
90Ramzes09

Odwroceni.

manox

ooo,to kolejny przykład najlepszego serialu ,ale o dziwo ,że wyprodukowany przez TVN-zawsze myślałem,ze to będzie to Samo co Twarzą w Twarz :) A tu HIT Mafijny :)

ocenił(a) serial na 10
90Ramzes09

oficer, chłopcy z ferajny,

użytkownik usunięty
Scarface_filmweb

"chłopcy z ferajny" to trochę chyba nie adekwatne do tematu.

ocenił(a) serial na 10

twoja opinia

użytkownik usunięty
Scarface_filmweb

To nie moja opinia, to fakt.

ocenił(a) serial na 10

ok no to infiltracja, psy

ocenił(a) serial na 9
90Ramzes09

"The shield" chyba najbardziej jest podobny.

ocenił(a) serial na 9
90Ramzes09

Prawo Ulicy. Moim zdaniem jest to serial dużo realistyczniejszy od Pitbulla. Poza tym ma znacznie bardziej rozbudowany. Jeżeli nie szukasz seriali o policji to polecam Rodzinę Soprano. Wg mnie najlepszy serial jaki powstał. Świetne postacie, świetne dialogi, świetna muzyka, świetny scenariusz i jeszcze lepsza gra aktorska.

Maciejoks

Małe sprostowanie, bo widzę, że nie ogarniasz tematu. Nie można powiedzieć, że Pitbull jest mało realistyczny, bo spora część prawa ukazana w serialu, miała miejsce w naszym kraju- chociażby akcja w Magdalence.

Przemekkk

"spora część spraw" być powinno, przepraszam za błąd.

ocenił(a) serial na 9
Przemekkk

Nie mówię, że Pitbull jest mało realistyczny, tylko że Prawo Ulicy jest pod tym względem lepsze. A skoro Magdalenke poruszyłeś to wierzysz policjanci z wydziału zabójstw latali tam z kałachami?

Maciejoks

Więc i w Prawie ulicy powinieneś doczepić się do kilku "akcji", ale po co? Tak jak i w Prawie Ulicy rzeczywistością jest to, co dzieje się w Baltimore (dobrze znam temat), tak i w Pitbullu realizm stoi na bardzo wysokim poziomie. A co do kałachów- nie zapominaj który to był rok. Polska antyterrorka nie ma do dyspozycji takiego sprzętu jak koledzy z zachodu. Zakończę na tym, że Pitbull jest jak najbardziej realistycznym serialem, opartym na prawdziwych wydarzeniach.

ocenił(a) serial na 9
Przemekkk

No właśnie w Prawie Ulicy nie widzę akcji których mógłbym się czepiać i właśnie o to mi chodzi. Pitbull jest bardzo realistycznym i życiowym serialem, ale miewa odskocznie (sezon 3...). Prawo Ulicy realistyczne jest cały czas obojętnie czy opowiada o policji, polityce czy gazecie.
A co do tej nieszczęsnej Magdalenki to chodziło mi o to że w polu bitwy byli antyterroryści, a nie policjanci którzy prowadzili sprawę. Kałachów nikt tam nie miał, co było błędem, gdyz na tak duży dystans sprzęt kolegów z zachodu, jakim były pistolety maszynowe na nic się nie zdawał

Maciejoks

W sumie racja z tą Magdalenką, ważne że w jakiś sposób doszliśmy do porozumienia ;)

ocenił(a) serial na 10
90Ramzes09

infiltracja, prawdziwe psy i psy

ocenił(a) serial na 9
90Ramzes09

GLINA, który moim zdaniem jest jeszcze lepszy od Pitbulla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones