PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 055
ocen
8,2 10 1 77055
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Ludzie, oni chcą to uwalić!!!!!!!!!!!!!!! Najpierw wygłuszają świętojebliwcy dialogi, a teraz zagrywają w ten sposób, żeby serial stracił oglądalność! A kto za to płaci? Ja płacę, wy płacicie, społeczeństwo płaci!! To przecież TELEWIZJA PUBLICZNA!

ocenił(a) serial na 10
antonia73

zgadzam sie w 100%. Wraca PRL. Wiadomo że na prawde dużo w serialu jest z zycia wzięte, oparte na faktach, kto wie czy akcja z busem milicyjnym nie wydarzyla sie na prawde. Nasza kochana milicja i nasz PZPR-Pis przerazily sie i robia wszystko zeby serial zniknal. A nie tyle zniknął co by ogladali go tylko nieliczni, ciekawi mnie w ktory dzien nadzadza 8 odcinek, moze tym razem w srode, albo wtorek? Tego sie nie dowiemy bo nawet jak w programie napisza ze czwartek to moze byc to nieprawda. Aha a ta cenzura to śmiech na sali, w 7 odcinku pokazali trupa z odcieta glowa, a zagluszyli bluzgi.

ocenił(a) serial na 9
Mephisto86

...no więc właśnie, Vega jakby sie asekuruje końcowym napisem w stylu wszelkie postacie i zdarzenia sa przypadkowe czy cus. Trafna uwaga z ta denatką, łba nie miała ale klnąć nie przystoi, albo w 8smym odcinku obcięty palec i też klnąc nie uchodzi no ludzie jak ktos woli fale zbrodni to pitbulla ogladac nie bedzie to po wuj cenzura? Ja rozumiem że dzieciaki moga sie zgorszyć ogladając w dzień na itvp ale do wuja pana 13 latki klną gorzej od dorosłych dziś i co nagle chcą wszystkich nawrocic?? Roman ma ich rozgrzeszać? Do dupy z taką robotą, jak powiedział kiedys w psach, zdaje sie, Jeżyk :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones