PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 988
ocen
8,2 10 1 76988
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Why? :(

ocenił(a) serial na 9

Boże, jaki ten trzeci sezon jest słaby. Kur*a no jakbym inny serial oglądał.

ocenił(a) serial na 10
zetto

To nie wiedziałeś, że tak było... niestety jedynka i dwójka najlepsze.
Cholera, jednak brakuje mi jeszcze 4 części, ciekaw jestem jak potoczyłyby się losy bohaterów.

ocenił(a) serial na 10
zetto

z tego co gdzies kiedys czytalem (i w napisach początkowych serialu chyba, nie pamietam)
ze pozniej juz ktos inny rezyserowal a Vega tylko nadzorował, nie wiem dokladnie ale moze dlatego

ocenił(a) serial na 8
wertutek

Dokładnie. Vega był reżyserem pierwszego i drugiego sezonu. Trzeci sezon miał natomiast aż 4 reżyserów: Xawery Żuławski, Dominik Matwiejczyk, Kasia Adamik, Grzegorz Zgliński.
Oczywiście taki zabieg nie musiał od razu skończyć się źle (patrz Kompania Braci), zrobiono to zapewne w celu promocji obiecujących reżyserów (czy aby na pewno?). Trzeci sezon Pitbulla nie jest zły, ale mimo wszystko odbiega od pierwszych sezonów.

peezel

Pewnie nie ma szans na to, żeby Vega się kiedyś zabrał za 4 sezon, ale aż mi żal patrzeć, jak próbuje kręcić komedię i wychodzi "Ciacho", potem próbuje kręcić Klossa i wychodzi... nie wiem co, bo przyznaję się, nie widziałem "Hansa Klossa", ale ocena na filmwebie słaba.

ocenił(a) serial na 9
peezel

Zmiana reżyserii zawsze ma jakiś wpływ, ale sporo zależy od scenariusza.

ocenił(a) serial na 10
zetto

zwlaszcza z rurobomberem mało przekonujące

zetto

Aha, czyli widzę, że dobrze zrobiłam, odpuszczając sobie jego oglądanie... Dwa pierwsze były świetne, lepiej nie psuć sobie wrażenia trzecim.

ocenił(a) serial na 9
zetto

Jest słabszy, ale znowu bez przesady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones