PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 029
ocen
8,2 10 1 77029
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

niestety po obejrzeniu kolejnego odcinka opadły mi ręce.... :( ,zwracam honor takim forumowiczom jak aksu czy inni....,będąc wielkim fanem pitbula ignorowałem jego niedociągnięcia (ślepa miłość ^^ )ale do czasu ..,no do ch.... wacława jak można spierd.... najlepszy polski serial a właściwie największe dzieło filmowe ogólnie w Polsce, lol okazuje się że można ..,kredyt zaufania jakim obdarzył Vega tych amatorów jest jego największym błędem w jego karierze ,właściwie to facet walnął samobuja (jako ciekawostka Patryk Vega to tylko pseudonim ,zupełnie inaczej się nazywa),czytałem te negatywne opinie i gdzieś tam w środku też mi cos nie pasowało więc obejrzałem te pierwsze 17 odcinków jeszcze raz...i szok .... , nachodzi tylko jedna refleksja odnośnie tego kraju "co się polepszy to się popieprzy" [*]

ocenił(a) serial na 10
metylmania

O jakim odcinku mówisz o wczorajszym z telewizji czy o najnowszym na ITVP?

ocenił(a) serial na 9
metylmania

też mam już dosyć :( Przede wszystkim kończę z kupowaniem przedpremierowych na itvp. Żałuję, że nie kupowałem kiedy leciała 2 seria, wtedy naprawdę im się należało. Teraz to im mogę co najwyżej trochę białego, lepkiego dna w słoiku wysłać.

weegee

o niedzielnym ;( , co to miało być ? pedalni 2?

ocenił(a) serial na 10
metylmania

Kolejny komitet expertów sie znalazł . Ale co się dziwic jak się wpuszcza chamstwo na salony

ocenił(a) serial na 10
metylmania

Rzeczywiście kraj ma tu dużo do rzeczy...
A co do pitbulla, to 22,23,24 to bardzo dobre odcinki, szczególnie ten ostatni, tak więc przynajmniej ja niewidze powodów żeby narzekać.
Może tylko z powodu zbyt wielu wątków na jeden odcinek, wszystko jest bardzo chaotyczne...
Tak poza tym to najnowsze odcinki zbliżają się do II serii.

ocenił(a) serial na 9
metylmania

w ostatnim odcinku już myślałem, że tego beznadziejnego Łapki się pozbędą, ale nie, cwel musiał podpisać. Nie wiem wogóle jak mogli pozbyć się Nielata i w miejsce jego wstawić takiego lapsa

ocenił(a) serial na 10
weegee

A ja po ty odcinku polubiłem Łapke :)
Co nie znaczy, że nie chciałbym żeby Nielat wrócił,bo grał tak dobrze jak Igor,Gebels czy Despero, ale cóż taki scenariusz...
Swoją drogą ciekawe kiedy zobaczymy Metyla, bo powoli trace nadzieje że w III serii zawita.

ocenił(a) serial na 10
THERION7

Ale dałes czadu teraz.. Mor grał tak dobrze jak Grabowski, albo Królikowski???? pomyliłeś klasy kolego...

ocenił(a) serial na 10
1z1000

Zgadza się! Grał tak dobrze...
Ponieważ grał autentycznie i prawdziwie.
Według mnie grał lepiej niż Dorociński w obecnej serii.

ocenił(a) serial na 6
1z1000

Mohr, jest cholernie niedocenianym aktorem, a szkoda bo jest naprawdę dobry. Z resztą większość obsady FILMOWEGO (wyraźnie podkreslam to słowo) Pitbulla popisała się nie lada zdolnościami aktorskimi. Niestety kiedy przy realizacji serialu zabrakło pana Vegi, aktorom bliżej już podłogi niż sufitu. Obecni reżyserzy chcąc iść na łatwiznę mówią chyba obsadzie „róbcie swoje jak do tej pory”, co z odcinak na odcinek staje się już niemal nie do zniesienia. Osobiście mam szczerą nadzieje, że III seria Pitbulla jest już ostatnią.

blacksmith_4

Dokładnie tak , coś się porobiło z kreacjami aktorów są źle prowadzeni ,np. taki Grabowski, gdzie ta werwa ,gdzie te ostre spojrzenia ,oraz odpowiednie ustawieni kamery przy samej jego ekspresyjnej twarzy….,Grabowski który wcześniej mógł naprawde przestraszyć człowieka teraz przypomina zmęczonego staruszka.
Królikowski wypada trochę lepiej ale on potrafi sama mimika twarzy oddać emocje,
Dobrociński cały czas nieźle ale niestety ucieli mu jaja okrajając z bluzg z czego był znany w swoich cwaniackich tekstach ,reszta średnio na jeża no i za dużo wątków przez co widz nie może się skupić na dłużej na jednym motywie… fakt da się to oglądać dla pewnych przebłysków ze starego pitbulka ale to głównie przywiązanie do postaci i serialu.

ocenił(a) serial na 10
blacksmith_4

Prawdopodobnie ta seria będzie ostatnią... NIESTETY ponieważ podejrzewam że nadejdzie 200 serii Kryminalnych, 50 Detektywów, W11 i innych syfów! Dlatego MAM "szczerą nadzieję" że powstanie więcej takich produkcji trzymających ten poziom. A że jest on niższy od serii II i I... no cóż... tak bywa.

ocenił(a) serial na 6
1z1000

forrmat napisał/a:

"podejrzewam że nadejdzie 200 serii Kryminalnych, 50 Detektywów, W11 i innych syfów!"

Na szczęście nie masz racji. Niedorozwinięty bękart pana Patryka Vegi, jakim są „Kryminalni” w maju schodzi z anteny TVN. Powodem, jest brak dobrych scenariuszy, oraz zmęczenie aktorów, którzy mają dosyć bycia szufladkowanymi przez tak bezpłodna produkcję.

ocenił(a) serial na 10
blacksmith_4

Kryminalnych nazwałbym prędzej adopcyjnym dzieckiem, albo niechcianym sąsiadem, gdyż zdaje sie ze "produkt" ten ma niewiele wspólnego z Patrykiem Vegą. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones