PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 988
ocen
8,2 10 1 76988
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Ta cenzura to normalnie śmiech na sali w tej nowej serii!

ocenił(a) serial na 9
TermiT_2

Jeśli już ma być te lepsza taka jak słynne "piii" :]

ocenił(a) serial na 7
raider87

Zgadzam się z przedmówcą. Gdyby było 'piii' to by mnie chyba szlag trafił...

Czemu do jasnej cholery pierwszy sezon robią normalnie a w drugim robią taki syf że zaczyna całość przypominać gówna pokroju W11? Przecież to leci za dwadzieścia jedenasta w nocy, grzeczne dzieci już śpią o tej porze. A skoro aż tak bardzo TVP zabolały te przekleństwa to trzeba było dać czerwoną kropkę żeby każdy głupi wiedział że nie nadaje się to dla małych dzieci...

ocenił(a) serial na 10
TermiT_2

po grzyba te wyciszenia bluzgow? juz niech sobie nawet umieszczaja w rogu czerwone kolko zamiast trojkata z 16stka, ale niech bedzie slychac to co mowia, a nie tvp robi z siebie idiotow i wprowadza pseudo cenzure

TermiT_2

Nofaktycznie przeginka lekka z tą cenzurą. Początkowo myślałem, że to dźwiekowiec nawala, ale dziwnietylko na nie cenzuralnych swłowach to wyciszenie stosowane jest. Trochę może irytować taki zabieg, ale można przywyknąć.Całe szczęście, że nie ma "piiii".:)A tak wogóle to 1 odcinek drugiej serii mi się podobał.

ocenił(a) serial na 10
jakuza22

Ja nie moge ale się załamałem z tą cenzurą :

ocenił(a) serial na 10
Stolik

koleś jak nawijał , że matka miała szyje jak gepard - w pytkę!!!

ocenił(a) serial na 10
antonia73

"No wziełem wiertarke kur** i do szyji Wrrr WRrrrrr" ten łysy koleś powinien dostać oskara :) tylko ta cenzura ...

TermiT_2

Cenzura to już czyste przegięcie. No ale co musieli puścić ocenzurowny bo w TVP2 przed 23.20 nie puszcza się przekleństw i filmów z czerwoną kropką. I to już zabiło połowe klimatu. Druga sprawa to upadek kilmatu poprzedniej serii. Za cukierkowe to było a motyw z ukradzionym autem to czyta komedia nie było to nawet śmieszne go końca. Moim zdaniem serial traci impet. Wogóle czemu w tym odcinku darowali sobie Nielata. Za to Metyl konkret sprawa. Oby serial wrócił na dobry tor i robili powtórki w czwartek po 23 z czerwoną kropką i bez cenzury

ocenił(a) serial na 10
BeSSoN

hehehehe ale lipa z ta cenzura :( jak narazie male zawiedzenie odcinkiem , brak kliatu :( na szczescie muza pozostala ta sama :)

ocenił(a) serial na 10
hxm

"stary miał fajne nasadki do bosha" klimat był taki sam, ogladałem ostatnio powtórke 1 serii i jedyna wieksza zmiana to to że jest jaśniej bo był słoneczny dzień

BeSSoN

mi się podobało, chociaż rzeczywiście klimat inny niż pierwsza seria, ale ja akurat wolę taki- tamten był za mroczny,
no ale zależy kto co lubi

ocenił(a) serial na 10
TermiT_2

też mi się wydaje, że klimacik okej, więcej mięsa, więcej absurdu, momentami bareja. ale pewnie tak to wygląda.

ocenił(a) serial na 9
antonia73

Z tą cenzurą to wyskoczyli. Trudno tak zapodać ten serial o 23:00 z czerwoną kropką zamiast trójkąta z "16".
A tak to dziękuje bardzo odpuszczam sobie. Poczekam może wyjdzie to na DVD i tam będzie OK.
A ktoś się orientuje czy na tej stronie itvp też są odcinki z tą śmieszną cenzurą?

ocenił(a) serial na 9
TermiT_2

Ocenzurowanie wulgaryzmów jest głupotą. Jednak już wolałbym i tak niezbyt lubiane przeze mnie "piiip". A z tego względu, że wyciszanie przekleństw w obecnym kształcie negatywnie wpływa na odbiór dialogów. Momentami nie da się po prostu zrozumieć co bohaterowie mówią.

Zawiesina

a ja na przykład ogólnie mam problem ze zrozumieniem tego co mówi Andrzej Grabowski, nie wiem dlaczego nie otwiera ust przy wypowiadaniu swoich kwestii

ocenił(a) serial na 9
Zawiesina

Dobrze mówisz @Zawiesina.
A skoro już robią cenzurę to trzeba było od razu nakręcić odcinki bez wulgaryzmów i tyle.
Fakt że straciłby na tym serial, ale na tej śmiesznej cenzurze również sporo stracił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones