PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 949
ocen
8,2 10 1 76949
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

pitbull

ocenił(a) serial na 9

Na prawdę zaje*stuk*isty serial. Kiedyś oglądałem pitbulla, ale jako małolat to tylko urywkowe odcinki. Obejrzałem "Nowe porządki" i nawet mi się film spodobał, potem obejrzałem "Niebezpieczne kobiety" i już było tak średnio. Przekleństwa i żarty dla "gimbusów" powtarzały się cały czas. Po obejrzeniu kilku odcinków, stwierdzam iż nowe filmy Vegi to totalne dno. Nowe porządki jeszcze były do zniesienia, bo nawet był ciekawy. Jednak do serialu jest mu bardzo daleko. Mam nadzieję, że Pasikowski zrobi "Pitbulla" tak jak należy. Jedyne co mnie denerwowało to bodajże w drugim sezonie to cenzurowanie. Jak się ogląda na okrągło to można się przyzwyczaić, ale na początku to jest jakiś dramat. Słuchasz dialogu i nagle jeb coś spadło, przeklinają na ulicy, nagle auto przejeżdża, albo trąbi. Ale ogólnie jako całość polecam bardzo, bo nie pamiętam żeby jakiś polski serial mnie tak wciągnął. Tak samo polecam z Dorocińskim "Pakt" od hbo. Ogólnie jak widzę te nowe zwiastuny Vegi to płakać się chce, ciągle Ci sami aktorzy, dalej gówniane żarty dla gimnazjum(tak wiem gimnazjum już nie ma) i od cholery przekleństw, które nawet nie pasują do tekstu. W serialu było w uj przekleństw wiem, ale nie były wciskane na siłę. Dlatego jeśli ktoś nie oglądał pitbulla, niech najpierw obejrzy 2 najnowsze części, może mu sie spodoba może nie. Później polecam serial, wtedy przynajmniej nie będziecie oglądać "Nowe porządki" i "Niebezpieczne kobiety" z takim zażenowaniem z jakim ja oglądałem ten drugi po serialu.

ocenił(a) serial na 9
pablos17

A i oprócz tej cenzury, jeszcze dźwięk mnie denerwował. Był nagrany do dupy, dosłownie. W niektórych dialogach nawet nie było wiadomo co dany aktor wypowiedział, a raczej to jest ważne dla fabuły. I w tej kwestii Vega dalej ssie, bo w najnowszych częściach, w niektórych momentach dalej dźwięk jest strasznie chu*biip*wy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones