PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 988
ocen
8,2 10 1 76988
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

samochody

użytkownik usunięty

Ok, mam pytanie co do samochodów jakimi jeździli nasi bohaterowie. Dokładniej chodzi mi o Skodę Octavię (Gebelsa chyba) i Forda Mondeo (Despero nim jeździł) i mam pytanie czy ktoś się orientuje jaka to wersja aut, jeśli chodzi o forda to mam podejrzenie, że to wersja mk3. Jak ktoś wie niech pisze :)

ocenił(a) serial na 9

Właśnie m.in. przez samochody (i kilka innych niedoróbek) nie dałem oceny 10. Gebels ma Octavię I, potem I po lifcie, ale były w benzynie, a pod koniec miał TDI... A Mondeo MK3 było chyba też po pierwszym lifcie w wersji X100, w benzynie.

Akurat dziwna sprawa, bo właśnie Despero nawet po zdegradowaniu do komendy na Żytniej nadal jeździ tym Mondeo - skoro to służbowe auto to raczej musiałby zostawić je w Stołecznej... Poza tym jakby było jego to pewnie by nie przerysował Nubiry gościa z wewnętrznego, kto by niszczył swoje auto?

Właśnie te roszady z autami trochę były dziwne, auta miały co chwilę inne tablice, z czego większość to w ogóle pogarszające odbiór samoróbki, niepodobne do oryginalnych i z nieistniejącymi wyróżnikami powiatów...

W pierwszym sezonie to mieli Trapezy i to pasowało, widać było że to służbówki, a potem takie trochę dziwne auta się pojawiały - żeby operacyjni jeździli Laguną I (Igor)? W sumie do policyjnego charakteru z 2. i 3. sezonu pasowało tylko Vento, ale w 2008 to już chyba trochę za stare jak na operacyjne auto... Chyba że były to ich prywatne auta, ale kto by prywatne wozy katował w pościgach, jeździł po lasach itp...

Vento też było raz w benzynie a raz w Dieslu, potem co prawda miało jakieś dziwne alufelgi, niepasujące do policyjnego wozu, ale ogólnie Ventem to jeździli wszyscy, śmiesznie wyła pod koniec pompa wspomagania ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones