filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
PitBull
Opinie
PitBull
2005 - 2008
Strona serialu
Nowość
Listy
(29)
pełna obsada
(721)
odcinki
(31)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(11)
Nagrody
(2)
Forum
zdjęcia
(31)
plakaty
(4)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(2)
powiązane
(6)
PitBull
/serial/PitBull-2005-282083
2008
Kamil Korzeniewski
9
Opus magnum Patryka Vegi. Przykro patrzeć jak człowiek z takim talentem w późniejszych latach nie stworzył niczego tak dobrego.
czytaj dalej
sebogothic
8
Sezon 1: Te pięć odcinków zleciało jak z bicza strzelił. Dobrze, że kolejne sezony są dłuższe. Pytanie czy będą równie dobre. Sezon 2: Ten sezon ma już bardziej serialową formułę: jedna sprawa na jeden odcinek. Dzięki temu jest mniej chaosu. Pierwszy sezon był odpryskiem filmu, więc z grubsza mieliśmy tam jeden przewodni wątek. Uważam, że udało się podtrzymać klimat i formę z pierwszego sezonu.
czytaj dalej
Piolodiusz
10
3 sezonu nie oglądałem, ale 1 i 2 tworzą serial kryminalny kompletnie inny ale dorównujący takim arcydziełom jak True Detective.
czytaj dalej
Marcin Sęk
8
Jeden z lepszych polskich seriali, fajny klimat i bohaterowie.
czytaj dalej
Kuba Branicki
8
1. sezon - bezbłędny. 2. sezon - z drobnymi potknięciami, ale i tak nawet lepszy niż pierwszy. 3. sezon - zdecydowanie najsłabszy, zanadto rozwodniony, ale i tak lepszy niż dosłownie WSZYSTKO, co później wyprodukował Vega. Reasumując: jeden z najlepszych polskich seriali.
czytaj dalej
Adrian Baumgart
8
Mega dobry serial aż szok że Polski
czytaj dalej
katedra
9
Ostatni romantycy z pałacu Mostowskich. Ostatni, którzy stoją na barykadzie. Dzisiaj Vega siedzi już na swojej planecie, ale kiedyś facet miał nosa i dryg dokumentacyjny do portretowania hermetycznych środowisk. Pitbull, zwłaszcza pierwszy sezon, to jednak nie tylko fabularyzowane Prawdziwe Psy, ale kompletny serial policyjny. Całe to odrysowanie środowiska, razem z żargonem, faktycznymi akcjami i sprawami, zgniłymi latami 90. i Dzikim Zachodem w ówczesnej stolicy to jedynie jedna z cegiełek w tym przestronnym domu. Największe wrażenie jednak robi niemal postapokaliptycznym klimatem (przepalone zdjęcia, celowo lub nie rozedrgana kamera), bohaterami, którzy utknęli w czasie, przestrzeni i życiu i tylko jedna decyzja dzieli ich od bycia bandytami (rola życia Dorocińskiego) oraz gorzką diagnozą Polski i Polaków, duszących się w szarych blokach i duszących się nawzajem. Serial to również hołd dla ludzi i mieszkańców stolicy – mnóstwo naturszczyków w obsadzie. TOP polskich produkcji.
czytaj dalej
Dawid Kaczmarek
8
Szkoda 3 sezonu
czytaj dalej
Rith Ven
7
ok na wielu poziomach.Wątek fałszywego małżeństwa i proces rozwodu jakże męczący i przeciągnięty.Tak sam jak kapryśna nastolatka,która powinna być w domu dzieck
czytaj dalej
Stanisław Durski
9
sezon 1-9/10 sezon 2-8/10
czytaj dalej
Mirosław Biegowski
8
Brudny, ciężki, jednocześnie dobrze zagrany, z świetnymi scenami akcji oraz konkretnym klimatem beznadziei. S1,2 - 8, S3 - 7.5 23.03.2025
czytaj dalej
Jedras7
8
dresiarski cross 'the wire' i sensacyjnego romantyzmu michaela manna. czasem moze robiony ciężką ręką ale TA RĘKA z cyfrą w łapie wjebała polskie kino w XXI w
czytaj dalej
Jakub Ziober
10
Grabowski i Dorociński topka polskich aktorów, serial też potężna topka. Vega chuju zamiast walić po nosie mogłeś polecieć z tym dalej
czytaj dalej
Jan Turowski
7
Drugi sezon przysiada. Szkoda że Vega nie poszedł tą drogą.
czytaj dalej
Szymon Wotawa
7
Zapamiętany pozytywnie - zwłaszcza cały pierwszy sezon, strzelanina w Magdalence z drugiego oraz bohaterowie z ciekawymi doświadczeniami zawodowymi i prywatnymi
czytaj dalej
Łukasz Motulewicz
8
Sezon 1 legendarny, 3 wyraźnie słabszy
czytaj dalej
Dawid B
10
Każdy z bohaterów został wybitnie zagrany. Trudno wskazać faworyta ale GOC idespero to moi faworyci - odświeżone w. 2024.musi to być w Top 3 moich serialów
czytaj dalej
Woj Sud
8
Zaległa ocena
czytaj dalej
Sąsiad Mat
10
Rewelacja. Jeden z moich ulubionych.
czytaj dalej
Kshsjshsjsjsj Jshsjdbdidkdkdj
10
Najlepszy polski serial policyjny!!!(jedyne dzieło p.vegi)
czytaj dalej
Danio31b
9
2 wady. Idiotyczna cenzura przekleństw od 2 sezonu i musiałem oglądać z napisami. Reszta to arcydzieło polskiego kryminału i TEN obskurny klimat!!!
czytaj dalej
Kacper Wydrych
9
Kapitalna robota Vegi. Szkoda że od czasu tego serialu nie nakręcił niczego tak dobrego choć w połowie. Wszystko na jedno kopyto. Zmienia się tylko tematyka..
czytaj dalej
Robert Siwczyk
6
Momentami strasznie niedorzeczny, ale rozrywkę dostarcza.
czytaj dalej
Krzysztof Lipczyński
7
W sumie to troszkę szkoda, że na 3 sezonie się ta historia zakończyła skoro z sezonu na sezon było tylko lepiej.
czytaj dalej
Patrycja Nawrocka
10
Papryk Vega przed lobotomią zdążył stworzyć coś naprawdę pięknego
czytaj dalej
1
2
3
4
...
6
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Spider-Noir
Opinie
Zobacz popularne na VOD
Popularne w TV
Stamtąd
Opinie
Euforia
Opinie
Ranczo Duttonów
Opinie
Zobacz program TV