Planeta Singli. Osiem historii (2021)
Planeta Singli. Osiem historii: Sezon 1 Planeta Singli. Osiem historii Sezon 1, Odcinek 2

Grzesznica

45m
6,3 934
oceny
6,3 10 1 934
Planeta Singli. Osiem historii
powrót do forum s1e2

Po obejrzeniu pierwszego odcinka aż korciło, aby od razu przejść dalej. I ... niestety ten nas nie zachwycił. Ale widząc oceny innych osób - serial zaczyna ekscytować swoją różnorodnością.
Czyli - odcinek 3 do oglądnięcia

ocenił(a) serial na 6
Krzysiek_Prive

1 bardzo dobry,a te kolejne jak wypadaja?

aronn

Po pierwszym obejrzeniu wszystkich odcinków mieliśmy, nawet w rodzinie, skrajnie różne opinie. Chyba najbardziej skrajne dotyczyły 2 odcinka.
Ale ...
Dyskusja na temat poszczególnych odcinków, wielość spojrzeń na ten sam krótki metraż (no może bardziej średni metraż) doprowadziła nas do podsumowania całości dzieła, a nie poszczególnych jego części. I chyba o to chodzi, aby obejrzeć całość - najlepiej w parę osób - i przy winie, kawie, ciastkach (mogą być nawet kruche) podjąć dyskusję.
Dyskusję na temat poszczególnych odcinków.
Ja zmieniłem zdanie na temat odcinków, które według mnie wypadły "słabo" w porównaniu z innymi. I przyznałem, że rzeczywiście w zależności od przyjętego sposobu bycia, zachowania, doświadczenia życiowego można ocenić jako "słaby", odcinek "dobry", który podlegał ocenie wyłącznie z mojej własnej, osobniczej interpretacji. Trzeba przyznać, że zawężonej ze względu na "mojość" (jak u króla Juliana z Pingwinów z Madagaskaru).
Ale całość jest bardzo dobra i raczej nie polecałbym wybieraniu odcinków do oglądnięcia, tak jak nie polecam wybieraniu konfitur z pączka, oceniając resztę jako niesmaczną.
Seriale dobre - przynajmniej ten oceniam jako dobry serial dla ludzi myślących - wymagają moim zdaniem (przynajmniej teraz jestem taki mądry) obejrzenia całości i obowiązkowo dyskusji. Wtedy mamy do czynienia z ucztą, zamiast ze zwykłym posiłkiem.
Zachęcam więc do obejrzenia wszystkich odcinków i dyskusji w dobrym towarzystwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones