MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

Planeta Ziemia II

Planet Earth II
2016
58 min.
8,9 5 442
oceny
8,9 10 1 5442
3 562
chce zobaczyć
"Planeta Ziemia" pojawiła się na ekranach telewizorów ponad dziesięć lat temu. Był to pierwszy serial przyrodniczy filmowany w technologii HD i tym samym przełom w... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Planeta Ziemia II zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 2 nagrody Emmy, 1 inną nagrodę i 9 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

"Planeta Ziemia" pojawiła się na ekranach telewizorów ponad dziesięć lat temu. Był to pierwszy serial przyrodniczy filmowany w technologii HD i tym samym przełom w historii produkcji tego typu. Dzięki niemu ponad pół miliarda widzów na całym świecie zobaczyło bogactwo i różnorodność życia na Ziemi w zachwycającej – i niespotykanej dotąd –"Planeta Ziemia" pojawiła się na ekranach telewizorów ponad dziesięć lat temu. Był to pierwszy serial przyrodniczy filmowany w technologii HD i tym samym przełom w historii produkcji tego typu. Dzięki niemu ponad pół miliarda widzów na całym świecie zobaczyło bogactwo i różnorodność życia na Ziemi w zachwycającej – i niespotykanej dotąd – jakości obrazu. Dziś, po 10 latach, przyjrzymy się temu wszystkiemu jeszcze raz, ale z zupełnie nowej perspektywy. Tym razem wręcz zanurzymy się w świecie przyrody. W serialu znajdziemy się w środku najbardziej spektakularnych miejsc bytowania i wydarzeń z życia zwierząt, staniemy oko w oko z niewiarygodnymi stworzeniami, które żyją na naszej planecie. Postęp technologiczny, jaki nastąpił w ciągu ostatniej dekady jest niewyobrażalny, pozwala nam pokazać świat natury w całkiem nowy sposób. Dziś możemy dotrzeć do naprawdę odległych i trudno dostępnych miejsc, do minimum zmniejszyć dystans między okiem kamery a zwierzęciem, pozostać niemal niezauważonymi i dzięki temu uchwycić niczym niezniekształcone, naturalne zachowania. Nieosiągalne górskie szczyty, najbardziej odległe wyspy, srogie pustynie i dżungle, przez które przedarcie się graniczy z cudem – "Planeta Ziemia II" pozwoli Wam odczuć, jak smakuje życie w prawdziwej dziczy.

studio
BBC America / BBC Natural History Unit (NHU) / BBC Studios / Więcej...
tytuł oryg.
Planet Earth II
inne tytuły
Planet Earth 2 (alternatywna pisownia) Miedzynarodowe
One Planet (tytuł roboczy) Wielka Brytania
Więcej...
Produkcja kręcona była w 40 różnych krajach. Ekipa filmowa odbyła 117 podróży filmowych, co dało 2089 dni zdjęciowych.
Jest to pierwsza produkcja BBC nagrana w technologii 4K Ultra HD.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych