PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859033}

Plemiona Europy

Tribes of Europa
6,1 5 069
ocen
6,1 10 1 5069
Plemiona Europy
powrót do forum serialu Plemiona Europy

biali rasiści doprowadza do kataklizmu, jakiejś wojny nuklearnej albo pewnie bardziej zniszczą ja ekologicznie... mimo bezprecedensowej walki o green energy dzielnych, odważnych ekologów z Parti Zielonych. Bylo już za późno. Ratunkiem, wybawieniem i szansa na przeżycie dla ostatnich ludzi na planecie jest życie w komunie i odbudowa świata i nowego człowieka na wzór i podobieństwo Wladimira Ilicza Lenina i jego wizji świata bez podziałów klasowych....znaczy z podziałami rasowymi bo przecież biały człowiek i jeszcze hetero to diabeł... no i sprawca zagłady przecież.ale to się jakoś w postprodukcji zamaskuje !! W nowym świecie homoseksualizm będzie normalnością wiec ponowne zapełnienie świata będzie musiało być uzupełnione jakimś wątkiem S-F. W sumie w Seksmisji już to przerabialismy ;) A motywem muzycznym będzie zsamplowana Miedzynarodowka z bitem jakiegoś trapu ;) Ot kolejny serial Netflixa.
Zaraz odpalam żeby sprawdzić czy trafiłem z fabula ;)

ocenił(a) serial na 3
dewille

Obejrzałem 1 odc jak dla mnie słabiej nawet niż to co napisałeś ;) Serial dla dzieciarni, ------słabiutki

ocenił(a) serial na 6
ixxert

słabiutki to jest twój komentarz

ocenił(a) serial na 4
dewille

Nie zgadłeś.

ocenił(a) serial na 5
dewille

No i jak? Obadałeś już i zobaczyłeś jaką bzdurkę wysmażyłeś na podstawie swojego uprzedzenia do platformy, której nikt Ci nie każe subskrybować? :)

Elizeusz

no akurat w niczym nie trafił póki co a jestem na 3 odcinku

ocenił(a) serial na 5
Ku_Oswieceniu

Sprawdź jeszcze raz., może oglądasz inny serial.. Wszystko się zgadza.

marcinkwasny

no chyba ty oglądasz inny, bo jedyne co się zgadza to, że główni bohaterowie żyli w komunie. Nie było żadnego wątku homoseksualnego, nie było żadnego wątku rasistowskiego chyba że jesteś z tych co jak zobaczą czarnego w serialu to żyłka pęka. Nie ma żadnych nawiązań do komunizmu, żadnej wojny nuklearnej ani katastrofy ekologicznej. A wątek życia w "komunie" nie ma praktycznie wpływu na fabułę, ot po prostu po blackoucie postanowili sobie żyć w lesie.

siweq

obojętnie co napisał to słaby serial

ocenił(a) serial na 9
dewille

Pomyliłeś się totalnie, tak powiem

dewille

W zasadzie niewiadomo czemu doszło to katastrofy w Europie . Zasadzie ci co przeżyli podzielili się na trzy frakcje Żródlan czyli hipisów-ekologów Wron militarystów-grabieżców i Atlantów naukowców chcących przywrócić dawne czasy

Zbych86

jak wy oglądacie, że takie dziwne wnioski wyciągacie to nie wiem :D Frakcji jest ponoć mnóstwo. Źródlanie to była grupka 50 osób. Nie wspomniałeś chociażby o Szkarłatnych, którzy są jedną z dwóch głównych frakcji w eu

ocenił(a) serial na 5
Zbych86

trzy frakcje ;d to już w pierwszym odcinku jest wymienionych o wiele więcej :D

ocenił(a) serial na 6
dewille

Nie wiem co w głowie mają tacy ludzie jak Ty, że wszędzie, gdzie tylko mogą wplatają wątek orientacji seksualnych. Masz jakiś problem z afirmacją własnej seksualności. A może to zwyczajne zboczenie na tym punkcie.

dewille

yebany debil

ocenił(a) serial na 6
dewille

widocznie nie ten serial oglądasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones