PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859033}

Plemiona Europy

Tribes of Europa
6,1 5 068
ocen
6,1 10 1 5068
Plemiona Europy
powrót do forum serialu Plemiona Europy

O Panie! jakie to jest płaskie , sztampowe i przewidywalne. Jak taka stereotypowa kreskówka.
Jedyne dwa plusy: Melika Foroutan w lateksie i Oliver Masucci jako Mojżesz - tylko on tu gra na poziomie, a na tle pozostałej obsady, wręcz wybitnie.

ocenił(a) serial na 5
lornemalwo

Zgadzam się że największy plus to lateks Meliki i gra aktorska Oliwiera, reszta obsady ssie, szczególnie ta laska mnie denerwuje - Henriette Confurius, irytująca postać

ocenił(a) serial na 3
lornemalwo

Na wykreowanym świecie można było zbudować fabułę i jakość na miarę Gry o tron, a zrobiono marną bajeczkę dla piętnastolatków.
Marne postacie, marne dialogi i głupawa fabuła pogoni za artefaktem ile razy to już było?

ocenił(a) serial na 4
lornemalwo

Wytrzymałem dwa odcinki, tragedia. Widzę po ocenach, że nie warto dalej tracić czasu.

ocenił(a) serial na 8
retrosic

Miałem takie samo podejście, ale serial naprawdę się rozkręca. Co do ocen z Filmweb to sugerowanie się nimi jest totalną głupotą:)

ocenił(a) serial na 5
Hidori1

Dokładnie, przewidywalny, głupi momentami. Wszystko to, co myślałem że tak zaraz będzie właśnie - takie było. Historia bardzo płaska ogólnie, sceneria i ten postapo świat też taki tani jakiś, nie robi wrażenia.

ocenił(a) serial na 4
Hidori1

Po obejrzeniu całego sezonu , to te czttery gwiazdki jakie dałem to i tak na wyrost. Im dalej tym gorzej i bardziej śmiesznie i groteskowo. W tym miszmaszu brakło mi już tylko kosmitów i wątku melodramatycznego z reptilianami w głównej roli.

lornemalwo

Zgodze sie ze film momentami pasuje do seriali dla gimnazjalistow, ale ma swoja iskre. Ja osobiscie bede ogladal do konca, pierwsze pare odcinkow obejrzalem z przyjemnoscia. Do dark mu daleko ale nie ma lipy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones