Plemiona Europy (2021)
Plemiona Europy: Sezon 1 Plemiona Europy Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Plemiona Europy (2021)

Rozdział 6

Chapter 6 47m
7,0 200
ocen
7,0 10 1 200
Plemiona Europy
powrót do forum s1e6

Aż tak źle nie jest. Trochę patosu, ale też kilka zaskakujących sytuacji. Polecam sobie wyrobić opinie po więcej niż jednym odcinku. Na tle ostatnich premier zaciekawiło na tyle że obejrzałem za jednym machnięciem.

ocenił(a) serial na 7
Emisariusz

Miałem podobnie. Naczytałem się złych opinii a muszę przyznać, że spodobał mi się. ;)

robczejzi

Miałem tak samo za jednym razem obejrzałem te 6 odcinków przedchwila skończyłem i jestem,, głodny" dalszych odcinków ktoś wie kiedy będą

ocenił(a) serial na 3
Emisariusz

po zmęczeniu 1 odcinka jakoś nie mam ochoty na następne. Nikt z aktorów i aktorek nie zrobił na mnie żadnego pozytywnego wrażenia, żadna z tych postaci nie przyciąga. swoją osobowością, charakterem itd.
Scenografie, aranżacje wnętrz czy stroje to straszna taniocha i prowizorka na kolanie.
Przypomina mi też bardzo nieudane i robione na to samo kopyto: Colony, Seee, czy jakieś Terranowa... pewnie też inne których nie pamiętam ;)
-i z których szybciutko zrezygnowałem, szkoda mi czasu na takie seriale ;D

ixxert

Naprawdę się rozkręca później, polecam obejrzeć

ixxert

Przychylę się opinii michciu1234 - naprawdę się rozkręca. Aktorstwo nieco drewniane i ogólnie widać braki w budżecie, ale sama wizja naprawdę ciekawa i fabuła wciąga. Spotkałem się z opinią gościa, który twierdzi, że obejrzał trzy pierwsze odcinki z miską na kolanach, do której rzygał, ale zapewniam, nie jest tak źle :D Mam nadzieję, że będzie drugi sezon i że Netflix sypnie hojniej groszem, bo naprawdę historia ma potencjał :)

ocenił(a) serial na 8
Emisariusz

Haha mam to samo, pierwsze odcinki nie są ciekawe, ale obejrzałem całość i nie mogę się doczekać następnego sezonu.

ocenił(a) serial na 6
Emisariusz

Ostatnia scena pierwszego odcinka i ten najazd kamery na nieprzytomną Liv, która nagle otwiera oczy. Chyba miało być dramatycznie, a wyszło tak słabo i sztucznie, że nie mogłem się przestać śmiać z zażenowania. Ogólnie praca kamery słabo wygląda, np. podczas ataku na obóz to było tragicznie. No ale nic, zobaczymy co będzie dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones