PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
2007 - 2012
7,7 108 tys. ocen
7,7 10 1 108194
6,4 10 krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

mega spoiler, kto nie chce, niech lepiej nie czyta bo ja sama zepsułam sobie niespodziankę ...
http://www.zeberka.pl/art.php?id=19854

ocenił(a) serial na 8
nunax4

Fajnie bo tylko on i Carter do niej pasowali.

Mother_Earth

Masz rację, jak dla mnie nawet Carter bardziej ;)

nunax4

podobno to na potrzeby książki D ....

ocenił(a) serial na 10
zzuziaaa

mam nadzieję, bo nie zdzierżę ich razem! wolałabym Nate'a..

zzuziaaa

szkoda... ;p ja od pierwszego sezonu wierzyłam, że Dan i Serena są dla siebie przeznaczeni, jednakowoż domyślam się, iż na zakończenie serialu dla ich związku nie będzie happy endu, gdyż byłoby to wówczas zbyt przewidywalne

ocenił(a) serial na 10
nunax4

jak już wcześniej pisałam to by było aż nazbyt oczywiste. tak po prostu na początku sezonu widzowie poznają jego zakończenie ? to raczej sen, czy coś takiego. też bym chciała żeby wróciła do Nate'a. ;P

nunax4

Wiadomo z którego to odcinka.?
Zupełnie bez sensu, przecież Dan w ostatnim odcinku ciągle sie jeszcze za Blair rozgląda, widać że wciąż ją kocha.

Request_

nie wiem, trafiłam na to zupełnie przypadkowo :P

nunax4

no way! nie wierzę w takie zakończenie, zapewne do ślubu nie dojdzie, gdyż Nate przerwie ceremonię ;) a jeśli nie on to hmm... może Blair;)

nunax4

Nieeee
No chyba sobie jaja robią ! Serena owszem może sobie w finałowym odcinku wyjść za mąż,ale prosze,proszę za kogoś innego niż DAN !!