serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Plotkara

Gossip Girl
2007 - 2012
42 min.
7,7 104 562
oceny
7,7 10 1 104562
6,5 6
ocen krytyków
Tajemnicza Plotkara opisuje na swoim blogu wszystko, co dzieje się na Upper East Side. więcej mniej
Plotkara zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Kryształowa Statuetka
Serial zdobył nagrodę Kryształowa Statuetka, 17 innych nagród oraz 33 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

sezon 1 Spójrz na ostatni wpis najgłośniejszej bloggerki Manhattanu, Plotkary. Opisuje ona wszystkie nowinki dotyczące elity nastolatków poczynając od zwykłych wydarzeń szkolnych, a kończąc na najbardziej odlotowych, dekadenckich imprezach. Oprócz najnowszych plotek dotyczących wybuchowej przyjaźni Sereny i Blair, rozkwitającego romansusezon 1 Spójrz na ostatni wpis najgłośniejszej bloggerki Manhattanu, Plotkary. Opisuje ona wszystkie nowinki dotyczące elity nastolatków poczynając od zwykłych wydarzeń szkolnych, a kończąc na najbardziej odlotowych, dekadenckich imprezach. Oprócz najnowszych plotek dotyczących wybuchowej przyjaźni Sereny i Blair, rozkwitającego romansu Dana i Sereny, bajkowego związku Nate'a i Blair (czyżby?), eskapad Chucka i wkroczenia Jenny do olśniewającego towarzystwa, jest wiele innych tropów do podjęcia! Zobacz 18 odcinków pierwszego sezonu serialu, wykreowanego przez autora Życia na fali, w którym roi się od przyjaciół, kochanków i wrogów. Nawet najbardziej skrywane sekrety nie na długo pozostaną w ukryciu. Wiesz, że to kochasz.

na podstawie
studio
17th Street Productions / Alloy Entertainment / CBS Paramount Network Television / więcej
tytuł oryg.
Gossip Girl
inne tytuły
Początkowo rolę Blair Waldorf, w filmie fabularnym, miała zagrać Lindsay Lohan.
Początkowo rolę Georginy Sparks oferowano Mischy Barton, lecz ta odrzuciła ją.
Ed Westwick starał się o rolę Nate'a Archibalda.
Tytułowa Plotkara to jedna z bogatych nastolatek mieszkających w najelegantszej dzielnicy Nowego Jorku (Upper East Side) - dokładnie tam gdzie bohaterowie jej bloga. Mają wszystko, bezkarnie wydają pieniądze swoich rodziców na drogie imprezy, nową parę horrendalnie drogich butów i na bóg wie co jeszcze. A dzięki Plotkarze, zwykłe nic nieznaczące... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych