PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031408}

Pluto

7,6 944
oceny
7,6 10 1 944
Pluto
powrót do forum serialu Pluto

8 godzinnych odcinków

ocenił(a) serial na 9

Dopiero się połapałem ile trwają odcinki. To jak sezon anime 24 odcinkowy. Mangę czytałem znam fabułę i jest spoko, jak wszystko urosawy. Zdecydowanie jest też co animować. Liczę na genialny seans

Berserko

Długo człowiek czekał i się doczekał. Oczekuję wysokiego poziomu, tak jak Monster w 2004 roku.

ocenił(a) serial na 10
Brissinger

Jestem po 6 z 8 odcinków i od początku, to dla Mnie arcydzieło. Podobnie jak mangowy pierwowzór.

ocenił(a) serial na 9
Lukasz_Swiniarski

Ja jestem po 5 odcinkach I jest bardzo dobrze. Trochę ta animacja 3d w początkowych odcinkach gdzie się niewiele dzieje kuleje. No i epsilon nie wygląda tak dobrze jak miałem nadzieję że będzie. Modele trochę kuleją. Ale jak na tak niszowe dzieło jak pluto jest bardzo bobrze. No i oglądałem beż wieks,ych emocji bo fabułę z mangi pamiętam za dobrze...

ocenił(a) serial na 9
Berserko

I muzyka szału nie robi. Porównując ja do tej z monstera to jest wręcz biedna.

ocenił(a) serial na 8
Berserko

To jest jedna z lepszych adaptacji jakie powstały w tym roku. Jak nie najlepsza. Jeśli wyszło coś  na lepszym poziomie to możesz mnie poprawić, bo aż tak nie siedzę w temacie. Wiadomo że do Monstera nie będzie miało startu. Ale które anime merytorycznie jest tak dobre? no właśnie....pytanie retorycznie.
Ostatnio wyszedł nowy zwiastun Uzumaki, szykuję się kolejna genialna adaptacja w dodatku czarno-biała. Także nie widziałem anime z tych nowych żeby obrało taki sam styl jak manga będąc równocześnie jego adaptacją.
Jak działa system ocen na tym pożal się boże portalu, oddałem głos a liczba głosów jest taka sama jak przed moją oceną. Coś jest nie halo?

ocenił(a) serial na 9
Solaris_fw

Oglądałem 5 odcinków w ang dubbingiem. Resztę z polskim. Polski dużo lepszy. 8 to uczciwa ocena końcówka lepsza niż początek. Nie mam czasu szukac co bo dobrego w tym roku ale
z tych co wychodzą spoko jest undead unlock.

ocenił(a) serial na 7
Berserko

Mam takie pytanie może się wydać głupie ale co mi tam. Skoro nawet jeśli te roboty zginęły to pozostawialy po sobie te klucze pamięci które zawierały wszystkie wspomnienia dane itp. Dlaczego więc nie stworzyli np kolejnego i nie dali mu tego klucza i jeszcze raz to byłby ten sam robot

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones