jeden sezon, szkoda, bardzo zabawny i przyjemny serial
To chyba jeden z najlepszych sitcomów, jaki widziałem. Teksty po prostu powalające, świetna obsada i klimat. Szkoda,ze powstało tak mało odcinków.
Dopiero teraz go znalazłam i nie mogę się oderwać. Rzuciłam inne oglądane i aktualnie tylko ten. Ach, te smakowite dialogi ... Perełka !
a takie wlasnie powinny byc seriale komediowe,lekki i w dobrym guscie,polecam
Kogo lubicie najbardziej? Ja Bena. Nie lubię natomiast Olivera. Sprawia na mnie wrażenie zarozumiałego bufona. Poza tym,Ben jest o wiele przystojniejszy niż Oliver.
Polecam wszystkim , niebanalny humor, nieźli aktorzy ... jest sie z czego pośmiać
W opisie jest napisane, że główny bohater jest psychologiem. Mnie się wydawało, że jest psychiatrą. Jak Wy uważacie?