Z początku trochę wydawał mi się taki dziecinny i absurdalny, ale z czasem przekonałem się do
niego. Zdecydowanie najlepsze postacie to Juan i Mariano, jeden niespełniony polityk, drugi
pseudointeligent. Najgorsza postać to zdecydowanie Paloma :P Polecam każdemu, teraz zabieram
się za oglądanie kontynuacji.
Witam
Jestem ciekaw ile ma ten serial sezonów, znalazłem informacje ze już dobiega konca jego emisja na HBO.
Ale moze beda powtorki od pierwszego sezonu.
Zastanawiam sie dlaczego TVP czy również inna polska telewizja nie wykupią prawa emisji tego serialu.
Jedynie co to puszczaja hity z ameryki, a inne ciekawe...