serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Pod numerem 9

Inside No. 9
2014
30m
7,9 1 104
oceny
7,9 10 1 1104
Sześć bardzo różnych historii, w których zwykłe, przyziemne sytuacje połączone są z nadzwyczajnymi i makabrycznymi. więcej mniej
Pod numerem 9 zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Tryskający czarnym humorem, brytyjski serial komediowy, którego twórcami są Steve Pemberton ("Autostopem przez galaktykę") oraz Reece Shearsmith ("Wysyp żywych trupów"). Każdy z półgodzinnych odcinków jest samodzielną opowieścią rozgrywającą się w innej scenerii z innymi bohaterami. W głównych rolach występują twórcy serialu, którzyTryskający czarnym humorem, brytyjski serial komediowy, którego twórcami są Steve Pemberton ("Autostopem przez galaktykę") oraz Reece Shearsmith ("Wysyp żywych trupów"). Każdy z półgodzinnych odcinków jest samodzielną opowieścią rozgrywającą się w innej scenerii z innymi bohaterami. W głównych rolach występują twórcy serialu, którzy wcielają się w coraz to nowe role. W produkcji nie brakuje też pojawiających się gościnnie znanych brytyjskich aktorów. Poszczególne historie wiąże jedynie fakt, że każda z nich odbywa się za drzwiami pod numerem 9.

studio
British Broadcasting Corporation (BBC)
tytuł oryg.
Inside No. 9
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bardzo dobry serial

ocenił(a) serial na 9

Trochę mnie dziwi że nie jest zbyt popularny bo jest rewelacyjny. Wspaniałe poczucie humoru, zrobiony z pomysłem. Polecam!

Ten serial jest po prostu fantastyczny, choć mocno nierówny. Każdy odcinek ma inną konwencję, klimat i nie sposób znaleźć w żadnych z 25 choćby śladu schematu. Są więc imprezy rodzinne i klubowe wśród przeciętnych, współczesnych Brytyjczyków, są sądy czarownic, nawiedzone domy, jest sporo makabreski, trochę łez,...

Jest ktoś w stanie się podjąć tłumaczenia trzech ostatnich odcinków?

Królik

ocenił(a) serial na 8

Szukajcie królika figurki w odcinkach, chyba w każdym się pojawia. Miłej zabawy! :D

Jestem fanem więc jaram się tą pozycją!