SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Pod osłoną nocy

Moonlight
2007 - 2008
42 min.
7,5 13 992
oceny
7,5 10 1 13992
5 640
chce zobaczyć
Prywatny detektyw i wampir, Mick St. John, zakochuje się w pięknej, lecz śmiertelnej dziennikarce, Beth Turner, której wiele lat temu uratował życie. Więcej Mniej
Pod osłoną nocy zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Saturn
Serial zdobył nagrodę Saturn, 1 inną nagrodę
Sprawdź wszystkie nagrody

Główny bohater to Mick St. John, wampir, który został przemieniony przez swoją żonę w noc poślubną w połowie XX wieku. Obecnie jest prywatnym detektywem i pomaga ludziom w potrzebie, a zmysły stworzenia nocy, bardzo mu się w tym przydają. Zmagać się musi w większości z ludźmi, a nie potworami znanymi chociażby z serialu "Angel". JestGłówny bohater to Mick St. John, wampir, który został przemieniony przez swoją żonę w noc poślubną w połowie XX wieku. Obecnie jest prywatnym detektywem i pomaga ludziom w potrzebie, a zmysły stworzenia nocy, bardzo mu się w tym przydają. Zmagać się musi w większości z ludźmi, a nie potworami znanymi chociażby z serialu "Angel". Jest jeszcze Beth, reporterka, która pamięta Micka z dzieciństwa, gdy uratował ją ze szpon płomieni (które mają więcej niż jedno znaczenie). Ich ścieżki często będą się przecinać...

studio
Silver Pictures Television / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Moonlight
inne tytuły
Twilight (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Przed rozpoczęciem serialu Holly Valance (gościnnie w serialu występująca w 1 odcinku jako Lola) starała się o rolę Beth Turner oraz Coraline.
Postać Beth Turner pierwotnie miała zagrać Shannon Lucio, jednak po obejrzeniu scen z jej udziałem, twórcy serialu stwierdzili, że nie pasuje ona do tej roli i postanowili obsadzić w niej inną aktorkę. Angaż ostatecznie otrzymała Sophia Myles.

Postać Coraline DuVall pierwotnie miała zagrać Amber Valletta, jednak po obejrzeniu scen z jej udziałem, twórcy serialu stwierdzili, że nie pasuje ona do tej roli i postanowili obsadzić w niej inną aktorkę. Angaż ostatecznie otrzymała Shannyn Sossamon.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych