PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

:P

ocenił(a) serial na 9

Świetny każdy odcinek utrzymany na bardzo wysokim poziomie.! Szkoda że nie dokrecili z
5epizodów zamykających cała fabułę :/

ocenił(a) serial na 10
Gloenik

Szkoda :(
Nie wiadomo co by Talbot zrobił z listą wampirów, czy by do tego doszedł, Jak radzili by sobie Mick i Beth, czy pojawiłyby się inne wampiry, no i oczywiście co by było z Josefem :)
Szkoda, wielka szkoda.......

ocenił(a) serial na 9
itka13

Czytasz w moich myślach;P

itka13

Właśnie. Ciekawi mnie czy Sara by sie wzbudziła i czy Josef byłby z Sam :-)
No i oczywiscie lista wampirów czyli od kogo i co Talbot by z nią zrobił...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ciekawe, czy Mick przemieniłby Beth gdyby umierała? To mnie najbardziej ciekawi :)

Beth – Nie mogę przestać o nim myśleć. Gdybyś go zmienił, nadal by żył! Jak byś postąpił, gdybym to ja była na miejscu Josha? Zmienił byś mnie? Uratował byś mnie?
Mick – Zrobił bym to samo.
Zadała mi pytanie, które ciągle powtarzam w głowie. Prawda jest taka, że nie wiem co bym zrobił. Wiem tylko, że niewiele dzieli życie od śmierci. Tylko jedno – wieczność.

Ja sama nie wiem, co bym zrobiła...

itka13

Wątpię żeby scenariusz się tak potoczył żeby Mick musiał tak wybierać, bo na pewno nie pozwolił by jej umrzeć a Beth jako wampir - mogłoby być ciekawie ale przecież Micka fascynowało w Beth właśnie to że była człowiekiem.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

no właśnie
Coć ja nie byłabym tego taka pewna, że Mick przemienł by Beth
A wg. gdyby jej nie przemienił sam by nie mógł żyć bez niej i zabił by się

Ale zgadzam się z immortal13 scenarzyści nie pozwoliliby mu wybierać


Fajnie jest sobie pomarzyć.....

A tak z innej beczki: czy ktoś jeszcze odwiedza temat z pytaniami na temat Moonlight?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones