PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 028
ocen
7,6 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

"To ludzie przesłali Talbotowi listę wampirów. Należą oni do organizacji zwanej 'Legion', która istnieje równie długo, co wampiry. Uważają, że ich obowiązkiem jest pilnowanie, by społeczność wampirów zbytnio się nie powiększyła i dawała się kontrolować. Jeśli uznają, że wampirów zrobiło się zbyt wiele, będą starali się część z nich wyeliminować. Poza rewolucją francuską także inne wydarzenia historyczne były w rzeczywistości rzezią wampirów.

Także tematem przewodnim drugiego sezonu byłaby 'wampirza apokalipsa' - Legion uważa, że w Los Angeles jest zdecydowanie za dużo wampirów i zdecydował o likwidacji Micka, Josefa i innych. Relacje pomiędzy wampirami i ludźmi staną się układem 'my kontra oni' i Mick będzie musiał wybrać jedną ze stron. Do historii włączą się znów Lance i Coraline, ale Mick nie będzie chciał mieć z nimi nic do czynienia. Jednak będzie tu działać zasada 'wróg mojego wroga jest moim przyjacielem', więc jeśli Mick nie stanie po stronie Lance'a, da do zrozumienia, że jest po stronie Legionu, co byłoby oczywiście samobójstwem."

Info za http://www.moonlight-vampires.ugu.pl

To tak w ramach masochistycznego rozpamiętywania, co nas ominęło w związku z tym, że kolejny sezon nie powstał...

ocenił(a) serial na 9
Sol89

"Ale to już było"... ;)

http://www.filmweb.pl/serial/Pod+os%C5%82on%C4%85+nocy-2007-432901/discussion/Mo onlight+%E2%80%93+seria+druga+%28czyli+gdybania+wampir%C3%B3w+i+ludzi+na+temat+c o+si%C4%99+stanie%29,1088260

Rozpamiętywanie jak rozpamiętywanie. Fajnie sobie pogdybać i pogadać na forum. :)

Himeko

Himi,
my jako "stara gwardia" (tfu! chyba już nie lubię słowa "stara" ;/ brzmi tak sztywno!) co chwilę możemy pisać takie komenty, zwłaszcza na tym forum... zważając na fakt, że siedzimy tu już dobre 2 lata, to trudno by było wymyślić jakiś temat, którego w ogóle nie poruszaliśmy a który jest związany z ML... pisaliśmy już o "tematach nie na temat" i o przysłowiowych 4 literach Maryni, ale ktoś "życzliwy inaczej" na nas doniósł do moderacji i tam z kolei ktoś "nadgorliwy" kasował nam wszystko po kolei jak leciało...
Na warczenie mi się zbiera, gdy to wspomnę ;/ Mam nadzieję, że moderacja sobie odpuściła i nie ma nas na swoim celowniku ...
A mi pozostaje napisać, że chociaż temat się powtarza, to jednak cieszy mię to zainteresowanie i aktywność nowych forumowiczów na tej stronie ML ;) ... tylko nie wiem dlaczego zawsze mnie denerwuje powtarzane wielokrotnie pytanie "czy będzie druga seria?" grrrrrrrr ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones