PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 028
ocen
7,5 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Z góry przepraszam za off top, rzadko tu zaglądam, mimo że obejrzałem serial już sporo razy.
A więc wracając do tematu co można by pokazać w następnych sezonach. No chociaż w 2.
Kontynuację wątku remedium
Sprawę Prokuratora
Więcej o wampirach z królewskiego rodu, może starcie z Lenzem
Seks pomiędzy Beth i Mickiem który zakończył by się ciążą.
Może jakiś ślub na którym były by wampiry, nagle wpada policja robi się zamęt ew żyją długo i szczęśliwie?
Naprawdę serial miał potencjał, nie wiem czemu nie wypaliło. Wątpię że oglądalność była za niska, seriale o wampirach już wcześniej przed Zmierzchem były lubiane, Strajk Scenarzystów na krótko opóźnił co prawda tworzenie serialu, ale przecież nie powinno to sprawić aż takich problemów. Kicha jednym słowem.

ocenił(a) serial na 9
Czarny_Piotrus2013

Możemy sobie tylko wyobrazić kontynuacje serialu, a szkoda.

renia00014

Niestety. Ale jak patrze sporo seriali wyszło wtedy, a jednak dali radę i tam wyszło po kilka sezonów. Ja myślę że Moonlight od początku był przewidziany na 1 góra 2 sezony. Za szybko została ujawniona tajemnica Micka, wątki z jego przeszłości. Gdyby planowano coś więcej to myślę że Beth poznała by prawdę gdzieś w połowie 1 sezonu, sezon skończył by się śmierć Josha na przykład. 2 sezon mógłby być poświęcony remedium, Coralin i rodzinie królewskiej,a Mick i Beth dopiero się schodzą po wielu perypetiach. 3 to dopiero wątek ujawnienia wampirów, wszystko wychodzi jednak dobrze i Mick i Beth zostają parą na wieczność. Naprawdę 3 sezony do nie tak dużo. I naprawdę dziwię się czemu zaniechali projektu. Są naprawdę słabe seriale na które kasa się znajdzie, a na porządny serial nie ma :/

Czarny_Piotrus2013

Wierz mi, że twórcy by na pewno coś wymyślili. Ale te strajki były potem jeszcze jakieś problemy i dlatego nie wypaliło - potem chyba sprzedali serial do innej sieci, ale to też nie wypaliło.
Wiec wątków pewnie mieli wiele, ale niestety inne problemy były

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones