PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Strasznie żaluje, że serial nie doczekał sie kontynuacji.Nie rozumiem zbytnio dlaczego, bo był naprawde przyjemny i ciekawy.Najgorsze jest to, że tak naprawde skonczyl sie nijak i pozostawił wielki znak zapytania.Własnie dlatego nie lubie telewizji: robia z tymi filmami co chca bez zadnych konsekwencji :-(

użytkownik usunięty
Bubka86

właśnie.. serial na prawde jest, a raczej był bardzodobry.. nie moge pojąć ze nie został dalej kontynuowany, nie do wiary, ze jakes glupkowate seriale moga się ciagnąć latami, a dobre sie koncza w mgnieniu oka ;\

Mnie też szkoda, wracam do tego serialu z wielkim sentymentem, wiele sie pisało, ze prawa chciało odkupic TNT, ale tylko pogłoski...Szkoda, wielka szkoda ....

CocoChanell

właśnie skończyłam wczoraj po raz kolejny oglądać ten serial, jak dla mnie świetny i szkoda że nie było kontynuacji.... w sumie mozna pewnie by było sie domyśleć co byłoby dalej.....

Bubka86

Serial nie został dokończony, ba! nie został kontynuowany, choć miała być druga seria tylko ze względu na trwający w tamtym czasie strajk scenarzystów w Hollywood... to im możemy dziś "podziękować" za spartolenie sprawy z Moonlightem ;/ Kły im w tętnice!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones