PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Pierwszy raz serial obejrzałam w TV potem było mi mało i obejrzałam go drugi raz i teraz oglądam
trzeci raz:) Uwielbiam ten serial i głównych bohaterów.w nim grających I muszę przyznać się, że
"Moonlight" jest o wiele wiele wiele lepszy od "Czystej krwi". Mam nadzieję i jestem za tym, że
powstaną kolejne sezony tego serialu bo jest fantastyczny:)))))

ocenił(a) serial na 8
DakotaD

widziałam wszystkie odcinki , o wiele lepszy serial o pamiętników wampirów , tak sądzę.

ocenił(a) serial na 10
withasmilexd

'czystej krwi' jeszcze nie widziałam, 'pamiętników' oglądałam jeden sezon i zdecydowanie bardziej podobał mi się 'moonlight' (chociaż Ian Somerhalder jako wampir jest niczego sobie ;)). Nie rozumiem, czemu nie powstał 2 sezon, przecież twórcy serialu wyraźnie zostawili sobie furtkę - a nawet coś więcej niż furtkę, wręcz wprowadzenie do drugiej części (tajemniczy ktoś, informujący Talbota o wampirach). Czy ktoś z Was wie, dlaczego zarzucono kręcenie dalszych odcinków? I czy jest jakakolwiek szansa, że to się jeszcze zmieni?

ocenił(a) serial na 7
Sol89

Strajk scenarzystów, a potem wsio się rozdupcyło. To było jeszcze przed szałem pał na wampierze.

ocenił(a) serial na 10
Hominus_nocturnus

Przez ten strajk chyba sporo ciekawych produkcji się rozpadło.
Mi akurat ten szał pasuje, bo od zawsze lubiłam takie historie, ale jak pomyślę, że wszystko zaczęło się od czegoś takiego jak 'Zmierzch'...
No, ale w końcu nie ma tego złego... ;)

Sol89

Oglądnij 2 sezon ,,Pamiętników", o wiele lepszy ; )

ocenił(a) serial na 10
Ann777

właśnie jestem pod koniec drugiego sezonu i rzeczywiście jest całkiem niezły ;)

ocenił(a) serial na 10
DakotaD

O serialu dowiedziałam się jakieś 2 tygodnie temu, gdy przez przypadek natrafiłam na niego w TVP. Czytając w internecie znalazłam informację, iż 2 sezon nie powstał z powodu małej oglądalności. Każdy na swój gust, ale mnie ten serial oczarował, i z tego co widzę dużo ludzi ma podobne odczucia. Jednak serial powstał w 2007 roku, i jestem przekonana, że po 4 latach nie wznowią jego produkcji, nad czym boleśnie ubolewam;/

ocenił(a) serial na 10
Kisza

wcale nie miał aż takiej małej oglądalności, z tego co czytałam było to 7mln, co wcale nie było złym wynikiem w tym paśmie. Ponadto fani serialu chyba całkiem nieźle walczyli o drugi sezon, był też już zarys scenariusza. Nie wiem, dla mnie sprawa jest jednak trochę dziwna

ocenił(a) serial na 9
Sol89

no cóż... miejmy nadzieję, że doczekamy się drugiego sezonu :)

ocenił(a) serial na 9
Scatebra123

Po 3 latach od zakończenia produkcji I sezonu??
Raczej niewykonalne...
Tutaj może pomóc cud - li i jedynie;)

ocenił(a) serial na 10
WhiteDemon

więc uwierzmy w cuda ;)

ocenił(a) serial na 9
Sol89

ja wierzę! byleby to pomogło ;)

użytkownik usunięty
Scatebra123

Też mam taką nadzieję,serial bardzo mi się podobał i zapadł w pamięć:P ale ja też czytałam,że niestety nie powstanie druga seria z powodu małej oglądalności i ogólnie kłopotów na planie filmowym.Fajnie dobrano aktorów(Josef i Mick-mrrrrr:p) a Sophia Myles super zagrała w "Tristanie i Izoldzie" z Jamesem Franco:p

ocenił(a) serial na 10

Dawno tego nie oglądałam, ale w pamięć zapadła mi scena, jak ogrzewa Franco ;P

użytkownik usunięty
Sol89

ojj tak fajna scenka:p ja oglądałam jakiś rok temu,ale chyba niedługo sobie przypomnę:P szkoda,że Sophia nie jest angażowana do filmów,według mnie nieźle gra.

ocenił(a) serial na 10

ja jednak chętniej zobaczyłabym Alexa w jakiejś ciekawej produkcji, ale ona też jest całkiem niezła ;)

użytkownik usunięty
Sol89

w tym roku wyszedł film z Alexem i J.Lo 'Plan B' :P możesz sobie obejrzećXD

ocenił(a) serial na 10

pewnie obejrzę :p

ocenił(a) serial na 9
Sol89

A czy ktoś widział serial Hawaii five-0? Z 'Mickiem' w roli głównej, tylko dużo stracil ze swej wampirzej natury... ;]

ocenił(a) serial na 10
Himeko

obejrzałam kilka odcinków ale to już nie to...

ocenił(a) serial na 9
kometa2421

Pewnie, że nie to - zupełnie inna tematyka serialu, inne postacie, wszystko inne. Ale serial też świetny.

Himeko

Zabrałam się za pilot Hawaii Five-0, ale przeszkodzono mi zaledwie po kilkunastu minutach, a teraz po prostu brak mi czasu na ten serial ;/
Przy jakiejś wolnej chwili (lub przy dobrych wiatrach radiowego neta) zabiorę się za niego i odwiedzę forum tego serialu na FW ;)

ocenił(a) serial na 9
haruka13

szczerze mówiąc na forum jeszcze nie zaglądnełam... Ale serialik polecam, jest na prawdę świetny! Czekam już na 2 serię (chociaż szczerze mówiąc wolałabym 2 serię ML).

Himeko

Nie Ty jedyna!
Tylko wyobraź sobie: nasz Mick opalony jak karmelek i do tego z tatuażami na różnych częściach ciała... ;) taka odmiana...

DakotaD

Świetny serial... aż smutno się robi że to już koniec. W kilka dni oglądnęłam całą serię i jestem pod wrażeniem. Ale dziwi mnie, czemu miał podobno niską oglądalnośc. Może dlatego, że to było przed bumem na wampiry?

ocenił(a) serial na 10
Ann777

w takim wypadku 'Buffy' czy 'Angel' też nie doczekałyby się dalszych sezonów

Sol89

W takim razie pewnie był jakiś inny powód. W każdym razie szkoda, że skończyło się na 16 odcinkach....

Ann777

nie wiem czemu taka oglądalność??? to fajny serial dużo się w nim dzieje, szkoda że nie ma drugiego sezonu w sumie to też mi zrobiło się smutno jak sie dowiedziałam że drugiej serii nie będzie

DakotaD

uwieeelbiam ten serial.... !! :D jest świetny.. i właśnie czytam, że jest tylko jeden sezon ;/ masakra.... pewnie po 4 latach nie nagrają już kolejnego ;/
a film " Plan B " z J.Lo i Alexem jest z.a.j.e.b.isty i polecam wszystkim :)

ocenił(a) serial na 10
DakotaD

http://www.filmweb.pl/serial/Pod+os%C5%82on%C4%85+nocy-2007-432901/discussion/Pe tycja,1701676

Można trochę powalczyć o drugi sezon

użytkownik usunięty
DakotaD

Też chciałabym obejrzeć nowy sezon, ale możemy sobie tylko pomarzyć, skoro go skasowali.

DakotaD

Zanim zaczęłam oglądać serial to trochę o nim poczytałam, m.in. że nie będzie 2 sezonu. Ale teraz właśnie skończyłam go oglądać i nie chce mi się wierzyć, że nie kontynuowali tak dobrego serialu... Szukam w necie jakiś informacji o wznowieniu, ale to raczej marzenie ściętej głowy...

fisia_mt

Rok temu serial wykupiła stacja CW (raczej nie odkryłam Ameryki, ale dopiero teraz trafiłam na tą informację), ale tylko po to, żeby puszczać go w wakacyjnym paśmie powtórek po Pamiętnikach wampirów rok temu... Więc dalej nie wnosi to nic nowego ;( Tutaj list do artykułu i oficjalnego oświadczenia:
http://tvseriesfinale.com/tv-show/moonlight-tv-show-cw-14828/

ocenił(a) serial na 10
DakotaD

Możemy podpisać petycje http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en|pl&u=http://www.petitiono nline.com/9pmcbs/petition.html wchodzcie
wszyscy czekamy na 2 sezon jest nas już 11060 osób

ocenił(a) serial na 10
anetka04s5

tłumaczenie jest zabójcze xD

Sol89

Widziałam już tą petycję i śmiać mi się chciało jak zobaczyłam tłumaczenie by Google <lol>

ocenił(a) serial na 10
fisia_mt

Tak wiem, ale zawsze warto podpisać petycje ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones