PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 028
ocen
7,6 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Ojojojoj :) stara gwardio... czy widzicie to samo co ja? Nowi fani, nowi użytkownicy na
naszym starym dobrym forum... cieszę się ogromnie, bo w końcu może coś się ruszy w
naszym serialowym grajdołku ;) przetrwaliśmy okres posuchy na forum a teraz nadchodzą
lepsze czasy :)
może nasza społeczność ponownie ożyje? Wrócą dawni znajomi, pojawią się nowi (już ich
widać)... <buja w obłokach> baaaardzo się cieszę na te nowe rozmowy, dyskusje i
niestrudzone obgadywanie serialu :)

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Cześć Ci Wampirzyco! ;

Himeko

Oj, zgadzam się,teledysk jest warty uwagi :)

ocenił(a) serial na 7
bliss6

Świetnie, moi drodzy, może cos się ruszy na tym zesztywniałym forum. BTW: kto chętny na Warhammera, zapraszam tutaj:
http://warmlotek.forumpolish.com/

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Bliss6 a dużo więcej teledysków znajdziesz w starym temacie tutaj: http://www.filmweb.pl/serial/Pod+os%C5%82on%C4%85+nocy-2007-432901/discussion/Te ledyski+z+wampirami+w+tle...,1141109

Regis! Witaj z powrotem na pokładzie. ;] Gdzieżeś się podziewał, jak Cię nie było?
Może się i ruszy. Pożyjemy zobaczymy. Dziś kolejne dwa odcinki ML…

Himeko

Na pewno zajrzę,dzięki ;)
Ja też bardzo bym chciała, żeby się coś ruszyło na tym forum .Trzeba mieć nadzieje w końcu wakacje za pasem to i ludzie więcej czasu będą mieli na przyjemności ;)
Dzisiaj oglądam kolejne dwa odcinki po raz hmmmm...kolejny ;) Czwarty odcinek mi się strasznie podoba z tych początkowych i mam jakiś sentyment do niego :)

bliss6

Hej hopsa wszystkim :)
Himi nie witałam się w naszym dawnym, iście wampirzym stylu, żeby nie przestraszyć "nowej krwi" tego forum, bo dobrze pamiętam jak zareagowała na to Mycha ;) Trzeba było jej później tłumaczyć, że na naszym forum mamy specyficzny sposób komunikowania się i język jest troszku niezrozumiały dla debiutujących bywalców ;)
A my przecież jesteśmy całkiem normalni ;) jak na fanów ML przystało :D

Do "Children of the night" wracam co jakiś czas i muszę powiedzieć, że sam klip jest tak zrobiony, że po prostu trzeba do niego wracać - trzeba podkreślić - to jest dobra robota autora :)

Bliss6 - też mam wyjątkowy sentyment do odcinka nr 4 :) Jak na złość jednak na mojej płytce zaszwankował właśnie ten odcinek i muszę coś wymyślić, by móc go obejrzeć, a niestety nie dane mi będzie zrobienie tego dziś, na TV ;/
Piekło i szatani ;/

VSRRR :

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Słusznie lepiej nie straszyć świeżej krwi juz na starcie.

Wstyd przyznać ale "Children of the night" umknęło mi wcześniej. Himi dzięki za przypomnienie linka do niego, muszę szczerze przyznać że clip zrobił na mnie wrażenie, twórca wyraźnie czuje temat.

Przykra sprawa z ta płytką, ale wiadomo złośliwość rzeczy martwych. Ja by uniknąć takich kłopotów zostawiłem Moonlight na dysku w komputerze gdy robiłem porządki. Choć mam wypaloną płytkę - z dorobioną własnoręcznie okładką - jakoś nie mogę się przemoc wy skasować Nasz ulubiony serial z dysku.

ocenił(a) serial na 9
Sonny_Crockett

Może macie rację. Już będę grzeczna. ;P

A wiesz Sonny, też mam ML i na płycie i na dysku. Ale w razie czego mam jeszcze na moim chomiku (cholercia, fw blokuje wklejanie linków do chomika... :/ Zostaje tylko podać nazwę gryzonia: Himeko-m). Zachomikowane od Regisa. ;)

Mi nie udało się wytrzymać do 4 odcinka. Na szczęście nic straconego, obejrzę z płytki.

Wrócę jeszcze na chwilkę do odcinka numer 2. Zauważyliście, że kiedy Mick i Beth jechali samochodem, żeby uratować koleżankę Beth (nie pamiętam jak się nazywała) przed Spaldingiem, ani jej ani jemu - przez całą podróż - włosy w ogóle nie ruszyły się na wietrze. Pomimo złożonego dachu w samochodzie. W odcinku 3 też jechali (też ze złożonym dachem) ale tu już było ok. takie maleńkie niedopatrzenie chyba… ;)

haruka13

no wytrzymałam i obejrzałam mój ulubiony odcineczek,choć było ciężko, bo przełożyli emisję o godzinę i 4odc. leciał dopiero o 00:20 :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones