PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Witam fanów, kanał AXN SI-FI puszcza Moonlight od poniedzialku 27-06 o 22:00. Może kogos to zainteresuje.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
attra

Witaj!
Doszły nas już słuchy o tym wydarzeniu – zostaliśmy powiadomieni na innym temacie. ;) Mnie osobiście bardzo to interesuje, niestety nie interesuje to kablówki która nie nadaje AXN si-fi... :( Ale nic to, od czego są odcinki nagrane na płycie. :)
Pozdrawiam i ...
Vampire Solidarity Rah! Rah! Rah! ;

Himeko

No w sumie racja - nie każdy ma AXN :( Szkoda, że powstał tylko jeden sezon... Cóż, jak już robią fajny serial, to muszą go zdjąć z anteny... A taka moda na sukces "przezyje" swoich pierwszych fanów :)

ocenił(a) serial na 10
attra

też nie mam tego programu a taki fajny serial i muszę oglądać go na limicie....
pamiętam że kiedyś puszczali go na tvp1 ale go zdjęli, szkoda:(

ocenił(a) serial na 9
attra

Ad Attra
Moda na sukces nigdy się nie kończy, bo zawsze ktoś chce sukces osiągnąć... ;P
A na poważnie znam chyba 3 osóbki, które nie odpuszczą żadnego odcinka. Kiedyś się przemogłam na jeden w całości (potem kilka fragmentów z ciekawości czy coś się ruszyło) – DNOOOO!!! Ale podziwiam jak można nakręcić tyle odcinków, w których akcja toczy się w jednym pomieszczeniu. To jest jednak sztuka... ;)

Ad Dragofen
Na jedynce puścili wszystko co powstało - 16 odcinków pierwszej serii... Niestety MAŁO!!! ;)

Himeko

Z Modą na sukces jest jeszcze tak, że Ci co oglądają ją od 1-go odcinka nie zobacza ostatniego bo umrą. Nikt nie żyje na tyle długo, aby zobaczyć zakończenie mody na sukces :)
Ale zgadzam się z Himeko, że to wielka sztuka aby nakręcić tyle odcinków w jednym pomieszczeniu ;)

A co do Moonlight - niestety stacja zakończyła kręcenie serialu po 16-stu odcinkach - a to zdecydowanie MAŁO, MAŁO, MAŁO. i mimo licznych głosów poparcia dla serialu, nie udało się go wznowić :( Podobnie było z serialem Kindred The Embraced. Tylko tam powodem zakończenia kręcenia byla smierć głównego bohatera i jednocześnie - księcia Luny... No cóż, chyba wielbiciele krwiopijców muszą się pogodzić z tym, że najlepsze seriale konczą się najszybciej...

attra

Buuuuu... nie przypominaj mi księcia Luny... :(:(:(:(
Mam wielki sentyment do tego serialu i do dziś nie mogę się pogodzić z tym, że Mark nie żyje... Szkoda, wielka szkoda...
Co do wznowienia ML, to jest to jeszcze możliwe, bo nikt z obsady nie wybrał się na tamten świat a popularność na tę tematykę narazie nie gaśnie, więc szanse jakieś są.... trzymam kciuki, żeby marzenie fanów ML się spełniło...

ocenił(a) serial na 7
haruka13

A kot by nie chciał.... Księciunio rzeczywiście udał mu się perfekcyjnie. Szkoda, że nakręcono jeno 8 odcinków.
*kto, dosyć już kotów.

haruka13

W sumie masz rację, tematyka jest bardzo popularna, więc może akurat... Trzymam kciuki.
A co do Marka, to sama byłam w szoku jak się dowiedziała, że nie zyje... Ehh
Mi z tego serialu podobał się jeszcze przyjaciel Luny z klanu Nosferatu... Pamiętam odcinek, gdy się zakochał a potem pociął wszystkie swoje obrazy. Wogóle ten serial oferował wiele fajnych rozwiązań na temat wampirów. Rownież mam do niego ogromny sentyment.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones