PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 028
ocen
7,6 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Pamiętniki, Czysta krew itp. nie dorównują Moonlightowi! Mój ukochany serial!

bisban

Nie wiem który już raz, ale i tym razem nie opanuję się i polecę Ci inny serial o tej tematyce: "Więzy krwi" z 1996r. "The Kindred Embraced Act" - polecam gorąco! Szkoda tylko, że powstało do niego zaledwie 8 odcinków...
Niemniej jednak, jeśli lubisz wampiry w roli głównej, ten serial jest dla Ciebie :)

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Dzięki ;> Spróbuje skądś wytrzasnąć :D właśnie takie "wampirystyczne" seriale lubię. Bez głównego wątku romantycznego, a z klimatem i dreszczykiem ;> A ta nowa wersja ? (z 2006) jest warta polecenia ? Nie ma jakiegoś wysuwającego się wątku romantycznego? ;> Oglądałaś?

bisban

Niestety nie oglądałam tego serialu z 2006, więc nawet nie wiem czy to jest jakaś nowsza wersja "Kindred Embraced Act", ba! nawet nie wiem czy to jest serial o tematyce wampirzej ;/
A jeśli chodzi o te pierwsze "Więzy krwi", to jak najbardziej można o nich powiedzieć, ze to serial "z klimatem i dreszczykiem", myślę, że Ci się spodoba :)

ocenił(a) serial na 9
bisban

Zerknęłam na kilka odcinków. Wątek romantyczny przewija się, ale to co najbardziej przeszkadza - przynajmniej mi - to stada różnych różnistych stworów... Jak na mój gust za dużo tego wszystkiego było.

Himeko

Himi, piszesz o "Kindred Embraced Act" czy o "Więzach krwi" z 2006?

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Miałam na myśli najnowsze "Więzy krwi" właśnie te z 2006 (jej, ten serial ma już 5 lat!!! O_O Gdzie się podziały te lata??)

Himeko

Ok, tak chciałam się upewnić, bo właśnie tych nie oglądałam...
O lata mnie nie pytaj, Himi, bo sama się zastanawiam nad tym samym w kontekście przynajmniej dwóch ostatnich lat...
"Jakie życie taka śmierć - nie dziwi nic"
................................................................................ ................................................................................ .........................[*]

ocenił(a) serial na 9
Himeko

Dla mnie to zaleta ;>

bisban

Zuch chłopak :D
Masz u mnie plusa ;)

ocenił(a) serial na 7
haruka13

Są nawet dwa równoległe wątki romantyczne naraz. Ech, a co do stworów - cała arka Noego. Nawet Svartalfany na warsztat wzięli.

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Ciemne Alfy! Walki wampirów z potworami mmm ;>

ocenił(a) serial na 7
bisban

Jednego wampira i trojga ludzi, z czego jeden konkuruje z nim o główną bohaterkę...

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

A oglądał ktoś "Nocny Łowca"? I czy wie skąd zdobyć go (mówiąc językiem Yody ;>)

ocenił(a) serial na 10
bisban

Szkoda,że nie zrobili drugiego sezonu Moonlight.Ten serial bardzo mi się podobał.I drugi sezon też by był ciekawy , np. co zrobili z byłą żoną Micka albo co zrobiłby ten prokurator z całą listą wampirów,którą dostał.No i czy Mick w końcu by przemienił Beth?Mogliby zrobic ten drugi sezon :)

ocenił(a) serial na 7
bisban

Ktoś oglądał. Powinno być na rapidzie i torrentach.

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Hehe ;> Znalazłem na torrentach wszystkie 3 sezony (28gb ;O). Tylko nie mam skąd napisów wytrzasnąć ;(

bisban

To tak samo jak ja z napisami do "Kindred Embraced Act" ;/;/;/

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Chyba się obejdę bez napisów ;( Ale no cóż 10 lat angielskiego ;> Do Więzów Krwi też nie znalazłem :<

bisban

Zazdroszczę Ci...
Do "Więzów..." napisy znalazłam, ale żadne nie pasowały... nawet napiproject nie pomógł ;/

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Czego? Do szkoły nie chodzisz/łaś ? ;d Ja poprostu pamiętam to co się nauczyłem i bez napisów jakoś sobie poradzę ;)

bisban

Chodziłam, chodziłam... długo by opowiadać... ja miałam zaledwie 2 lata do czynienia z angielskim i tego właśnie Ci zazdroszczę...

ocenił(a) serial na 7
haruka13

Ja "Więzy" - "Kindred - The Embraced Act" oglądałem na żywca, bez napisów.

ocenił(a) serial na 7
bisban

Do tego nie uświadczysz napisów - w tym kraju chyba nikt nie pokusił się o wydanie tego.

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Może jakiś oglądacz z dobrą znajomością angielskiego zlitowałby się i przetłumaczył na bardziej zrozumiały język. Jakby mieć tłumaczenie to dopasowanie napisów to już pół biedy.

ocenił(a) serial na 9
Himeko

Ja niestety nie umiem robić napisów. No po prostu ze słuchu to nie wychodzi ;> ;d Obejrzałem 3 odcinki Nocnego Łowcy bez napisów i jakoś idzie ;)

bisban

Wystarczy ściągnąć angielskie napisy, które są dostępne wszędzie i po prostu przetłumaczyć. Ale to może robic tylko ktoś kto zna serial.

ocenił(a) serial na 9
bisban

Ja mam właśnie na odwrót;)
Bardzo podobał mi się "Moonlight" - ale mimo wszystko...nie dorównuje TB i VD.
Czegoś mu brak - chyba tej magii;) która cechuje te seriale wampirze o których mowa.

bisban

Lepszy od czystej i na pewno lepszy niż pierwszy sezon VD. Zakochałam się w Moonlight ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones