PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Nieeeeee!

ocenił(a) serial na 9

To straszne zaczęłam oglądać serial mimo ostrzeżeń ,że się wciągnę a jest tylko 16 odcinków
i urwany wątek! Mimo wszystko nie żałuję bo serial naprawdę świetny nie rozumiem dlaczego
nawet nie dokończyli 1 sezonu. Moją ulubioną postacią został bez wątpienia Josef niby taki nie
czuły a tu proszę kochał Sarę! Znacie może jakieś podobne seriale nawet taki mnie popularne
bo muszę się jakoś pocieszyć. A i jeszcze może mi ktoś w skrócie wyjaśnić czemu przerwali
produkcje ?

użytkownik usunięty
TheLejdis

Niestety, kiedyś spotkało mnie podobne rozczarowanie. Genialny serial, a tu.. koniec 1 sezonu i koniec Moonlight. Przykre, ale warto było oglądać :)

ocenił(a) serial na 9

Tu się zgodzę naprawdę było warto :) ale przerwać w takim momencie to grzech ! A polecasz jakieś podobne seriale ?

użytkownik usunięty
TheLejdis

Hm, z podobnych do Moonlight to poleciłabym Ci " Więzy Krwi " :)

ocenił(a) serial na 9

Dzięki obejrzę pierwszy odcinek i zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 9

No powiem ,że nawet nawet a ja polecę Ci być człowiekiem (tą nowszą wersję) W drugim sezonie gra tam ten sam aktor co w więzach krwi :D

ocenił(a) serial na 10

Jest jeszcze serial "Nocny łowca" łączący moim zdaniem cechy tych dwóch seriali, ale niestety nigdzie nie mogę go znaleźć. Jedyny opis jaki znalazłam jest na filmwebie.

TheLejdis

Beauty and the Beast zapowiada się w podobnym klimacie. Sprawdź :)

ocenił(a) serial na 10
justka933

Bez Micka i Josefa to już nie to samo.

justka933

Oglądam,podobny klimat jest tam rzeczywiście,ale to jednak nie jest to samo.

ocenił(a) serial na 9
TheLejdis

Co do przyczyn. Podobno strajk producentów. A co serialu. Też mi go brakuje. Ciekawe jak by wyglądał związek Micka i Beth.

ocenił(a) serial na 10
renia00014

Też jestem tego ciekawa. Ciekawe też jakby rozwiązała się sprawa z tą podrzuconą listą wampirów. :)

ocenił(a) serial na 9
monika1144

Właśnie. Może by musieli wyjechać, gdyby Ben Talbot zaczął coś podejrzewać? Kto wie! A może, jak w "Przed świtem", okazało by się,że wampiry mogą mieć dzieci i Beth zaszła by w ciążę. DAJCIE POMYSŁY NA KONTYNUACJĘ!

ocenił(a) serial na 10
renia00014

A może musieliby się "pozbyć" Talbota, tak jak tego uciążliwego reportera co przyczepił się do Micka. A Twój pomysł z dzieckiem nie byłby nawet zły. ... a może "zaadoptują" dziecko - tu chodzi mi o to, że może znajdą (policja czy "coś") jakieś "uciemiężone" dziecko i Beth będzie chciała się nim zająć... Kończę, bo za bardzo zaczynam mieszać. :)

ocenił(a) serial na 10
monika1144

Teraz stwierdzam, że Twój pomysł z dzieckiem o wiele bardziej by mi się podobał niż mój.

ocenił(a) serial na 10
renia00014

A ten pomysł z kontynuacją świetny! Sami sobie zróbmy drugi sezon. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones