PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Plotki

ocenił(a) serial na 10

Przeglądając internet natrafiłem na informacje że drugi sezon ma być wyprodukowany w 2010/2011 roku. Nie wiem czy to prawda.
Mam ogromną nadzieję że tak,
Co wy o tym sądzicie?

ocenił(a) serial na 8
FossPL

taż mam taka nadzieje, jednak nic o tym, ni eslyszalam... miejmy nadzieje ze bedzie 2 sezon...:P

bella3

Byłoby super :) Choć niestety wątpię

ocenił(a) serial na 10
FossPL

skakałabym z radości... Niech to będzie prawdziwa plotka:) Bo oglądanie 1. sezonu ciągle od nowa i jeszcze raz przestaje mi wystarczać.

FossPL

Co ja na to? Ucieszyłabym się, pewnie jak nie jeden fan ML.
Póki co jednak poproszę o link do konkretnej strony, na której przeczytałeś te rewelacje...

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Widziałem tą informacje w komentarzu pod którymś z odcinków. Tylko nie wiem na jakiej stronie, nie pamięta.
Było tam napisane że:
Sezon drugi ma powstać na przełomie 2010/2011 roku

ocenił(a) serial na 8
FossPL

to super!!!!!!
a może ktoś czytał książkę na podstawie której powstal scenariusz do tego cudownego serialu?

ocenił(a) serial na 10
mary2

A jest jakaś książka?
Nie licząc mitów legend itp.

ocenił(a) serial na 10
FossPL

Oby tylko nie zrobili nam psikusa i naprawdę nagrali drugi sezon ale już bez oryginalnego składu. Cześć aktorów jest zaangażowana w inne projekty a reaktywacja serialu po kilku latach może być trudna. Puki co poczekamy zobaczymy.

Sonny_Crockett

Oj, to by już nie przeszło... serial mógłby wrócić i święcić tryumfy, tylko ze starym składem osobowym...
Mogliby równie dobrze nakręcić go od nowa z zupełnie innym składem (co chyba zostało wykorzystane przy okazji "Więzów krwi" 1996 a potem z 2006 - o ile się nie mylę) i wtedy pociągnąć dalej kolejne odcinki... to mogłoby być ciekawe...
Jednak obawiam się, że dla fanów ML Mick o innej twarzy niż Alex, Beth wyglądająca nie jak Sophia i Josef bez mimiki Jasona to już nie ten klimat, to już nie to samo...

użytkownik usunięty
haruka13

Dokładnie.Też uważam,że jeśli kontynuacja,to tylko ze starą obsadą.Serial jest zaje bisty i dziwię się,że nie nakręcono dalszych serii.Ale czytałam gdzieś,że awantury na planie pomiędzy producentami a aktorami doprowadziły do zaniechania produkcji.A szkoda.Jeden z moich ulubionych seriali o wampirach.

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Mam nadzieje, że tym, którzy podejmują decyzje odnośnie moonlight nie przyjdzie do glowy bzdura, typu: minęło tyle czasu, że przywrócenie "pod osłoną nocy" jest bezcelowe- nie przyciągnie odbiorców. Już sobie wyobrażam, co by się działo gdyby nagle pojawiły się plakaty 2.sezonu z Alexem, Sophią i Jasonem. Ten serial w znacznej części zyskiwał właśnie dzięki aktorom...
PS twoja wzmianka o mimice Jasona wymiata... :-D trafiłaś w sedno, bo to co w sposobie jego gry jest tak niesamowite, to właśnie mimika.heh.

ocenił(a) serial na 10
Carlen

Możemy podpisać petycje http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en|p... wchodzcie
wszyscy czekamy na 2 sezon jest nas już 11060 osób

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Masz rację - gdyby mieli nakręcić drugi sezon, albo od owa pierwszy bez starego składu, to już nie byłoby to samo :)
A petycje już lecę podpisywać, Anetko :)

Sonny_Crockett

Inny skład byłby nie do przyjęcia. Przynajmniej Mick, Beth i Josef muszą być tacy sami :)

ocenił(a) serial na 8
FossPL

Ksiażka to ANGEL OF VENGEANCE Trevor Munson

ocenił(a) serial na 10
FossPL

Możemy podpisać petycje http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en|p... wchodzcie
wszyscy czekamy na 2 sezon jest nas już 11060 osób

ocenił(a) serial na 10
anetka04s5

Nie sądzę by to przyniosło coś nowego.

ocenił(a) serial na 10
FossPL

Treść jest raczej już nieaktualna

ocenił(a) serial na 10
FossPL

Odświeżam wydaje mi się istotne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones