PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Tak jak obiecałam, zakładam nowy temat. Nie jest to coś, co sama wykombinowałam – zapożyczyłam z jakiegoś innego forum.

Ponieważ jesteśmy po ostatnim odcinku pierwszej serii Moonlight, to można się już w to pobawić. Jeżeli ktoś nie oglądał wszystkich odcinków, to będzie miał nieco „utrudnione” zadanie (tak więc, Myszko, nadrabiaj szybko zaległości ;

Anushka_S

Hehehe, Anushka, zwinęłaś mi pomysł na pytanie :P

Oczywiście Logan tolerował dwie formy zapłaty: kasa albo krew :

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Anushka zwinęła Tobie pomysł, a Ty mi odpowiedź... ;

Himeko

:)

Himi co do Twojego pierwszego pytania... może nie znali wielkości Lando Calrissiana? Nie wiedzieli z kim mają do czynienia? ;) To taka moja teoria ;)

Klucz, o który pytałaś znajdował się w "Pamięci przeszłych rzeczy" czyli skrytce w ulubionej książce Coraline, którą Mick znalazł w domu Mattoli.

Moje pytanie jest podobne... gdzie swoją biżuterię trzyma Beth?

ocenił(a) serial na 7
haruka13

W pudełku po tamponach:)

A pytanie: jaką grupę krwi ma Beth?
Pozdrawiam wszystkich fajnych ludzi na forum;))

ocenił(a) serial na 7
Joasia_6

jeśli się nie mylę to dokładnie taką samą jak ja 0Rh- ;/

Magda_lenqa

nie, ma grupę A rh-, oglądałam we wtorek ;)

igaf

Ejże, no i gdzie jest kolejne pytanie? Skoro odpowiedziałaś na pytanko, masz prawo (i obowiązek ;)) do kontynuowania naszej zabawy :)

Może przydałaby się interwencja autorki tematu? ;)

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Tak, autorka miała sprawdzić osobiście grupę krwi Beth, ale nie znalazła czasu na znalezienie odcinka... :/ Oto powód mego milczenia...

Ale skoro od ostatniego posta (zeszłorocznego już) nikt się nie kwapi do zadania pytania, to ja to zrobię:

Co Lola podprowadziła Kostanowi?

ocenił(a) serial na 7
Himeko

Oczywiście milion dolarów.

Jak nazywał się paparazzi, który zrobił zdjęcia Mickowi i szantażował Beth?

Joasia_6

Odświeżam nieco zapomniany, ale jakże wartościowy temat z naszego forum.

Oczywiście chodzi o niejakiego Deana Fostera... zresztą chłoptaś zginął marnie za to szantażowanie Beth ;

ocenił(a) serial na 8
haruka13

Jeżeli zabawa jeszcze trwa, to się wcinam. Co do filmu to o ile dobrze pamiętam była to Lusitania.
Skąd pochodził Tejada?

ocenił(a) serial na 10
avocado_

Chyba z Meksyku.

Pytanie:
Gdzie Mick poznał Coraline?

ocenił(a) serial na 7
Anushka_S

nie z Meksyku chodzi o Salwador
a Mick poznał Coraline na jakiejś imprezie na której grał ze swoim zespołem chyba nie było nic dokładniej podane na ten temat

pytanie:jaka była data ostatniego wpisu w pamiętniku Sary Whitley?

użytkownik usunięty
igaf

Ja bym powiedziała, że ABrh-/odcinek 11 lub 12,ale bardziej 12

ocenił(a) serial na 10
Anushka_S

Chyba pieniądze lub krew.
Ile dni Mick był człowiekiem po aplikacji remedium?

ocenił(a) serial na 10
Anushka_S

pieniądze lub krew

Ile dni Mick był człowiekiem po podaniu remedium?

ocenił(a) serial na 10
Anushka_S

Pieniądze lub krew.
Ile dni Mick był człowiekiem po zarzyciu remedium?

ocenił(a) serial na 10
Himeko

tak jakby... ja mam grupę krwi ARh+ ;p czyli mogę stać się świerzynką Mick'a xd

Himeko

Ostatnia data z pamiętnika Sary to 28 kwietnia 1955 r.

Pytanie: jakiej firmy laptopa ma Josef?

Nesira

JAk sie nie myle to firmy iapple...
moje pytanie:
Na jakim instrumencie "wirtualnie" grał Logan?

P.S.
Fajna zabawa, ale coś pusto się zrobiło...

attra

Logan był miłośnikiem gitary (chyba nawet elektrycznej, ale tego nie jestem pewna na 100%).

Moje pytanie brzmi: w jaki sposób Beth dostała się do pokoju vipów w klubie dla wampirów, gdzie rozpowszechniano B.C.?

haruka13

Pożyczyła sobie "czipa" od zmarłej modelki i wszczepiła w dłoń.

Pytanie: jakie wino zamówiła Coraline na spotkanie z Mickiem (kiedy była jeszcze człowiekiem)?

ocenił(a) serial na 9
Nesira

Zapomniałam o tym temacie, fajnie, że ktoś go odkopał ;)

Coraline zamówiła burgund Romanée-Conti Richbourg - może warto spróbować, tylko ile to kosztuje... ;

Himeko

Zdecydowanie '82 ;)

Pod jakim adresem miała miejsce masakra z 1993 r., której sprawcą był Donovan Shepard?

Nesira

1050 Ventana
Dla odmiany dużo łatwiejsze pytanie- w jakie dni Logan władał światem Warcrafta (nie wiem czy chodzi o wow'a więc wolę nie ryzykować)?

Bethrezen5

He... dość trudne pytanie. Będę musiała trochę poszperać, żeby znaleźć odpowiedź... Chyba, że ktoś będzie szybszy ;)
http://nesira.bloog.pl/

Bethrezen5

Wtorki i czwartki :) Właśnie oglądałam ten odcinek. :)
A teraz pytanie - jaki miał zawód człowiek przemieniony w wamppira na ulicy i zostawiony przez swojego stwórcę czyli profesora jak się nie mylę.

ocenił(a) serial na 7
attra

Był lekarzem. Póki co żadne pytanie sensownej treści nie przychodzi mi do głowy, więc sobie daruję.

ocenił(a) serial na 7
Hominus_nocturnus

Regisss oddaje , w takim razie ja zadaję, mam nadzieję że nie było ;)

ile lat ma Josef Kostan? prościzna....

Bulvie

Nie wiem do którego roku to odnosisz(może będzie ten drugi sezonik...,chociaż to jedyny film na portalu w którym antyfani siedzą cicho,a drugi sezon mógłby ich zbudzić). Urodził się w 1599 (w 1603 miał 4 latka).W którym roku spotykał się z Sarą?
Jeśli to nie jest łatwe pytanie to ja się poddaje. Na obronę dodaję, że to pikuś przy tym o winie Coraline...

Bethrezen5

No to odświeżymy troszkę zapomniany temat :)
Odpowiedź brzmi: Josef spotykał się z Sarą w 1955r.
A moje pytanko jest następujące: jakiego symbolu starożytnego kultu krwi używał pan profesor Ch. Ellis wśród swojej małej sekty wampirków?

ocenił(a) serial na 10
haruka13

nie jestem w stu procentach pewna jak to nazwać ale chodzi o ołtarzyk zrobiony z kości i czaszek przypominający troszkę nietoperza z ludzką twarzą, kielich i tego podobne rzeczy.(odc.1)
A jeżeli chodzi o pytanie to będzie ono proste: w co była ubrana Beth gdy poznała Mick'a? Dla ułatwienia powiem że można się tego dowiedzieć z dwóch odcinków.

budzynska1987

Odpowiedziałaś aż za dobrze na moje pytanie. Chodziło mi o samego nietoperka, w którym członkowie sekty prof. Ellisa mieli ukryte fiolki z jego krwią.
Mniejsza o większość uznaję powyższą odpowiedź i pozostaje nam czekać na to, które Ty zadałaś :)
VSRRR ;

ocenił(a) serial na 10
budzynska1987

czyżby pytanie jest za trudne?

budzynska1987

To raczej wymyślenie kolejnego pytania jest trudne ;)
Odp: Granatowe spodnie, beżowy żakiet, biała koszula.
Pytanie: W jakich okolicznościach Beth poznała Josefa?

ocenił(a) serial na 9
Mefisto666

Odkopuję stary temat. Może wraz z kolejną emisją ML przyjdą nam do głów nowe pytania? :)

A na razie odpowiedź na diabelskie pytanie z zeszłego roku (ale ten czas leci...): Beth i Josef poznali się podczas polowania na małoletniego wampira

Moje pytanie brzmi – jaki numer mieszkania ma Beth?

Himeko

Odświeżam temat :)

Himi, Beth mieszkała pod nr 5 :)

Moje pytanie z kolei dotyczy przygody Micka i Beth oraz Leyni Hayes (czy jak jej tam było) na pustyni... po powrocie do miasta przeciwko jakiej chorobie musiała się zaszczepić Beth? (choć bardziej by mnie interesowało dlaczego Beth musiała się zaszczepić ;)? ale to już inna historia)

ocenił(a) serial na 10
haruka13

haruka13, jak mi się wydaje, chorobą tą był tężec. A odpowiadając na pytanie dodatkowe, to Josh chciał by się zaszczepiła, wersja którą znał mówiła, że Beth skaleczyła się o metalową kratę/siatkę, a właśnie w ten sposób można zakazić się tężcem(o coś zanieczyszczonego).

pytanie: Jaki owoc Mick jadł podczas pikniku z Beth na plaży(to samo jadła Beth podczas kolacji na dachu)?

ocenił(a) serial na 10
Carlen

Mick jadł chyba winogrono ;)
Pozwolicie, że przyłączę się do tej wspaniałej zabawy. Ja oglądałam dopiero drugi raz ten serial, więc moja wiedza jest ograniczona.
A teraz moje pytanie:
Od ilu godzin nie jadła Emma, gdy uwalniali ją koledzy-wampiry z więzenia?

itka13

Od 72 godzin.
Pytanie: Od którego roku Sarah jest w śpiączce?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Sara jest w śpiączce od 1955
Pytanie: Co uświadomił sobie Mick pod koniec 15 odcinka?

ocenił(a) serial na 10
itka13

Może zadałam za trudne pytanie
Spróbuje jeszcze raz
(Odpowiedź. : Mick uświadomił sobie, jak bardzo chce mieć rodzinę )

Pytanie: Co szybko schował, ukrył Mick, gdy do jego mieszkania przyszyły Beth i Audrey?

itka13

Chyba chodzi o szklankę z resztkami krwi :) to zabawna scena

Pytanie: Po co Josef wrócił do swojego mieszkania po wybuchu?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

po naszyjnik.

Pytanie. Mick w jednym odcinku przyznał się że bardzo lubił jeść pewną rzecz co to było .??

ocenił(a) serial na 10
kometa2421

Mick zachwycał się hot dogiem.
Pytanie: Jakie nazwisko było skreślone na liście wampirów dostarczonej do prokuratora oprócz małżeństwa Emmy i Jacksona Monaghan?

budzynska1987

A ja myślałam że lubił jeść żeberka (przynajmniej tak mówił chyba w 6 odcinku)
A na liście skreślone było m.in. Pierce Anders :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

a gdzie pytanie?

budzynska1987

Nic mi nie przychodziło do głowy, przepraszam ;)
To może... Jaki był tytuł ulubionej książki Coraline?

immortal13

To pytanie już było... ;P co prawda, zadane w nieco innej formie, ale chodziło o tę samą odpowiedź ;)
Także... next please ;)

haruka13

Jak nazywał się ojciec Jacoba (porwanego dziecka)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones