PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Interesują mnie konkretnie dwie piosenki z zakończenia. Pierwsza trwa gdy Mick łapie nastoletniego wampira, dokładnie na kolejce gdy się scigają. Druga trwa od momentu, gdy Mich przyprowadza dziewczynę do redakcji, aż do końca odcinka. Również podczas całowania. Bardzo mi zależy na tych piosenkach. Z góry dziękuję za pomoc oraz wszelkie wskazówki

itka13

Ech... wystarczyło zajrzeć na każdy inny temat z poniższych dyskusji dotyczący muzyki z tego serialu... rozumiem, że każdy użytkownik chce mieć podane wszystko na tacy, ale jakiś minimalny własny wysiłek to chyba nie grzech ;/ ?

Po raz nie wiadomo który podaję linka do strony, gdzie można znaleźć utwory z Moonlight, z każdego odcinka z bardzo precyzyjnymi opisami w jakich scenach można usłyszeć dany utwór... http://heardontv.com/tvshow/Moonlight/Season+1

A kawałki, o które pytasz to zapewne:
1) The Used - The Bird and the Worm
2) Meiko - Sleep
... jeśli dobrze pamiętam...
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Bardzo dziękuję i przepraszam za kłopot. Ja dopiero od nie dawna jestem na filmweb.pl i nie za bardzo się w tym orientuje. Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones