PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Szukam piosenki z 13 odcinka, a właściwie melodii, która leci wtedy gdy Bonnie ma zamiar skoczyć z dachu, a Mick ją od tego powstrzymuje, ta sama melodia leci też w tym samym odcinku jak Josef przemienia Mick'a w wampira. Jeśli ktoś zna ten utwór to byłabym wdzięczna za pomoc w odnalezieniu go:)

ocenił(a) serial na 7
Vivan

trevor morris - saving josh ;)

Bulvie

Dziękuję! Właśnie o to mi chodziło:)
Pozdrawiam:)

Vivan

Poszukuję innych utworów Trevor'a Morrisa'a, zna ktoś??

Vivan

Niestety, znam tylko "Saving Josh", ale również chętnie posłuchałabym innych utworów tego kompozytora :)
I co więcej, dajcie mi znać, jeśli ktoś z Was ma namiary na jakieś utwory drugiego kompozytora do ML, Johna Frizzella.
Nadal szukam tej jednej jedynej melodii z 4 odcinka ML... :( i nic!

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Utwory Johna Frizzella:

1. My little box
2. Falling apart
3. Cabina di capitano
4. Work to do
5. The knife
6. The discovery
7. Francesca appears
8. Main title

To są piosenki do filmu pt. Statek widmo (ghost ship).Więcej nic nie znalazłam :/

alcia1000

Dziękuję Ci bardzo! A wiesz może gdzie mogę ich posłuchać, albo jeszcze lepiej: skąd je ściągnąć?
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź :)

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Posłuchać spróbuj na you tubie. A ściągnąć można przez Aresa lub Torrenta. Tutaj masz linka dokolejnych piosenek z ML http://heardontv.com/tvshow/Moonlight/Season+1/12:04+AM

alcia1000

Alcia, dziękuję Ci bardzo za powyższą listę :*:*:*
Stronę, którą mi podałaś znam już bardzo dobrze, nawet tam zamieściłam pytanie o wspomniany wyżej utwór Johna Frizzella z 4 odcinka ML, ale niestety nikt nie umiał mi podać namiarów na niego a nawet jego tytułu :(
Dziś już słuchałam tego kompozytora i jego utworów z "Ghost Ship" :) Bardzo mi się podoba jego muzyka :) Tym bardziej jestem Ci wdzięczna za podpowiedź :)
Ad Regis: JOMKBKWRI, zajrzałam na mojego chomika.. i nic mi nie zostawiłeś... potem zajrzałam na Twojego, ale oczywiście nie pamiętam hasła do Twojej muzy... ;/ Help me! :

ocenił(a) serial na 7
haruka13

hasło przyjdzie PM-em.

Jeszcze nie wrzuciłem tego na chomika. Płomienne pardon.

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Myślę że któraś z tych piosenek to bądzie ta Twoja wymarzona z czwartego odcinka:

1. Artist: Front Line Assembly - Song: Vanished
2. Artist: Saturn Missiles - Song: Just like Everyone
3. Artist: Mazzy Star - Song: Into Dust

Mam nadzieję że to to czego szukałaś :)

alcia1000

Alcia, niestety nie ma pośród nich tematu muzycznego, którego od tak dawna szukam... :(
Przesłuchałam wczoraj utwory z Twojej listy, bez powodzenia... na youtube znalazłam też inne utwory Frizzella i muszę przyznać, że ciekawie komponuje. A ja? Nadal będę szukać motywu, który zapadł mi w serce i nadal nie daje mi spokoju ;)

ocenił(a) serial na 7
haruka13

Nie bój żaby - żaba w wodzie nie ubodzie. Podpowiedź będzie czekać na chomiku.

Vivan

Oprócz utworu z odc.4 pt. "Fever" chciałabym też dowiedzieć się co to za utwór można usłyszeć w odcinku 6 Moonlight, w którym skoncentrowano się na Czarnym Krysztale, czyli narkotyku z wampirzej krwi i srebra.
Muzykę, o którą mi chodzi można usłyszeć w kilku scenach, najlepiej jednak w scenie gdy Beth budzi się u Micka po zażyciu B.C. i rozmawiają na temat narkotyku i jego działaniu oraz o tym, z czego musiał zrezygnować Mick gdy stał się wampirem. Potem ten sam motyw muzyczny można usłyszeć w chwili gdy Beth stoi ukryta obok magazynu Loli, patrzy jak on wybucha i dopiero oddycha z ulgą gdy widzi całego i zdrowego Micka na dachu budynku... Tutaj macie link do sceny zaraz po prysznicu Micka i Beth... http://www.youtube.com/watch?v=HBuEL5mUk5Y&feature=related utwór słychać na samym początku...
Ktoś z Was wie co to za temat muzyczny towarzyszy tym scenom?

haruka13

Witam . szukam tytulu z koncowej piosenki w odc . 13 jak mick calowal beth na dachu :) Z gory dziekuje ^^

wampirztcam

Jeśli dobrze pamiętam: Bif Naked - Lucky
a tutaj pomocna ściąga dla wszystkich, którzy szukają motywów muzycznych wykorzystanych w Moonlight:
http://heardontv.com/tvshow/Moonlight/Season+1/12:04+AM

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Dobrze pamiętasz, Haru. ;)

A od siebie dorzucę taki oto link: http://moonlight-archive.com/Music/Music.php do spisu muzyki z Moonlight. Wydaje mi się, że nie jest to cały spis, ale zawsze. :) Gdzieś w jakimś temacie był podany link do wszystkich utworów, ale zaginął w otchłaniach naszych dyskusji. :)

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Haruka znalazłaś może ten utwór, który szukałaś w 2009 z tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=HBuEL5mUk5Y ?
Ten motyw przewija się przez cały serial, znakomicie buduje klimat scen. Jest ciepły i spokojny no po prostu obłędny ;).
Mam nadzieje, że już znasz tytuł ? :)

maykel

Niestety nie :(
Szukałam w przepaściach internetu i nie natrafiłam na niego, choć muszę przyznać, że już minęło trochę czasu, gdy w tym celu przeglądałam najróżniejsze strony.
Ile to czasu minęło od chwili, gdy usłyszałam ten motyw i zapadł mi w pamięć do tego stopnia, że nawet dziś nucę go sobie pod nosem w chwilach zamyślenia ;)
A dla przypomnienia otwieram sobie fragment serialu i słucham, słucham, słucham...

PS. W ostatnich dniach zauroczył mnie ten motyw (zupełnie z innej beczki, z innego klimatu i innej produkcji) http://www.youtube.com/watch?v=ihF_aXi-Huk&feature=related

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Oglądam ten serial już 3 raz i za każdym razem po obejrzeniu całego sezonu szukam tej piosenki.
Teraz też szperałem trochę w necie i niestety nic nie znalazłem.
Jedynie dowiedziałem się, że wielu ludzi szuka tej perełki więc nie jesteśmy sami ;).
Jeśli kiedyś jakimś cudem ten utwór trafi w moje łapki, będziesz pierwsza, z którą się podziele :)
Pozdrawiam.

maykel

Pocieszająca świadomość, że nie tylko mnie ten temat muzyczny wpadł w ucho i nie tylko ja go szukam ;)
Będę dźwięczna ;) za każdą pomoc w poszukiwaniu tego motywu i odwdzięczę się tym samym, jeśli tylko "zdarzy się jeden cud" i go zlokalizuję, ba! dowiem się jak się on nazywa! To już będzie sukces ;)
To też tyczy się innego motywu z tego serialu, który szukam tak samo zawzięcie jak i powyższego... chodzi mi tu o melodię, którą słychać w odcinku nr 4 "Fever", gdy Mick karmi się krwią Beth w wannie...
Maykel, wiesz o co chodzi, prawda? Może Tobie też się ona spodobała? Wiem tylko tyle, że to melodia autorstwa Johna Frizzella (czy jak on tam się pisze;)) i nic poza tym... ;/

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Możemy podpisać petycje http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en|p... wchodzcie
wszyscy czekamy na 2 sezon jest nas już 11060 osób

anetka04s5

Kobieto opanuj się z tymi identycznymi postami wrzucanymi do każdego tematu. Jeśli masz taką potrzebę to załóż po prostu nowy temat o petycji. Zaręczam Cię, że tutaj są istoty, które umieją czytać i zdążyły się natknąć na tą lub inne/podobne/dotyczące tego samego problemu petycje, nie musisz go powielać w każdym temacie... nikt ślepy tu raczej nie wchodzi...
Bez urazy...

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Tak to kolejna piosenka warta odnotowania, też bardzo mi się podoba i spędziłem kiedyś trochę czasu na jej szukanie. Też dowiedziałem się kto jest autorem ale nikt nie znał tytułu.
Dzisiaj szukałem jakichś nowych tropów i trafiłem na te stronkę Moonlight'owego kompozytora http://www.trevormorris.com/projects-reg.html
Pojawiła się tam zakładka Moonlight z napisem MUSIC COMING SOON. Mam nadzieje, że doda tam obie nasze piosenki i rozwiąże nasz problem :).
A jeśli nie to musimy napisać mu emaila, że my fani czekamy od 3 lat i niestety nie jesteśmy nieśmiertelni ;)

maykel

Ooo, to coś nowego!
Jak przeglądałam stronę Morrisa, to nie było takiej informacji! Dałeś mi nową nadzieję, że w końcu usłyszę i ten motyw muzyczny! :) Cieszę się!
Mail to też nie jest głupi pomysł, ale zapewne nie jedna osoba się już znalazła, która właśnie w ten sposób zasygnalizowała kompozytorowi, by udostępnił w sieci ścieżkę dźwiękową z ML :) chociażby jego własne utwory! A to już coś! :)

maykel

Minęło już trochę czasu, ja nadal szukam muzyki z Moonlight a zwłaszcza tej autorstwa Trevora Morrisa i Johna Frizzella... odwiedziłam stronę tego pierwszego i w zakładce Moonlight znalazłam ciągle tę samą notkę: MUSIC COMING SOON... :( Szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones