PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 028
ocen
7,6 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Witam fanów....

użytkownik usunięty

....mam pytanie umie ktoś mi wyjaśnić jak jest "skonstruowane" mieszkanie naszego kochanego wampira.....nie mogę się połapać w tej ilości wejść

Przede wszystkim pewnie mylisz wejście do jego prywatnej kwatery z wejściem do biura detektywistycznego... stąd tyle tych wejść się narobiło...
Ad mieszkania Micka - dwupoziomowe, z jednym wejściem opatrzonym wideokamerą nad drzwiami. Na parterze jest salon z tym wyczesanym kominkiem i jeszcze lepszą biblioteczką, jest i kuchnia no i pomieszczenie służące jako biuro, gdzie Mick trzyma akta spraw, które prowadził w przeszłości.
Na pierwszym piętrze jest przede wszystkim jego sypialnia czyli zamrażarka :D plus oczywiście łazienka z prysznicem, pod którym "otrzeźwiał" Beth najaraną Black Crystal-em. Pamiętam też, że w tym mieszkaniu jest inne pomieszczenie z oszklonym dachem, jakby na poddaszu, gdzie Shepard Donovan dopadł Audrey i Beth chciała ją przed nim ukryć, ale z tego co mi się kojarzy, to ten pokój był na parterze, więc być może to było nawet to biuro Micka...
Więcej szczegółów nie pamiętam ;)

VSRRR :

ocenił(a) serial na 9
haruka13

A może chodzi Ci o mieszkanko Josepha? ;)


U Micka jest jeszcze wielki taras (bo na balkon to to za duże jest), na którym Mick rozmawiał z Lancem i na którym Beth powiedziała mu o swoim „aniele stróżu”.
Jest jeszcze dach, gdzie na kocyku urządzili sobie piknik z Beth.
Ten dach niezmiennie kojarzy mi się z piosenką Lucky, pocałunkiem i skokiem Micka na gargulca. :) Taras z kolei najbardziej utkwił mi w pamięci ze sceną w której Beth zakrywa światło wschodzącego słońca, padające na twarz Micka.


Ad oszklonego dachu. Wydaje mi się, że jest on w biurze. Pamiętasz, Haru jak Beth przeglądała teczki w szufladzie Micka i znalazła swoją? To chyba było to samo pomieszczenie. Nie mam jak sprawdzić – 1 brak czasu, 2 płytki pożyczyłam koleżance - ale jak już będę miała możliwość to z przyjemnością obejrzę całą serię.


Vampire solidarity Rah! Rah! Rah! ;

Himeko

Himi, mi się z kolei wydaje, że biuro Micka (tam, gdzie przechowywał swoje "stare" akta, te z lat 80.) i ten oszklony dach były w jednym miejscu - wydaje mi się, że cała akcja z Donovanem była w domu Micka, gdzie ukryła się Beth z Audrei. Właśnie do Mickowego wideo-domofonu zadzwonił Donovan i zostawił na podłodze dzwoniącą komórkę Micka a potem skoczył na dach (czy może oszkloną ścianę) Micka biura, by przestraszyć Audrei.
Tak bynajmniej mi się kojarzy...

Vampire solidarity: Rah! Rah! Rah! :

ocenił(a) serial na 9

zalogujcie się na tej stronce http://wampirowo.pl/reflink/1643/ DZIĘKUJE
FAJA STrONA z fimami o wampirach i jest pamiętniki wampirów bez pobierania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones