PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

dlaczego powstal tylko jeden sezon i to nieskonczony ;(

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Nie jesteś sam w swoim żalu. Wszyscy z tego forum są podobnej myśli każdy chciałby kolejne sezony ale jest to nie możliwe ponieważ główni aktorzy są zaangażowanie do innych projektów. Po za tym gdzieś czytałam że są przygotowane 24 odcinki pierwszego sezonu ale ostatnich 8 nigdy nie wyemitowano, i nie wiadomo dlaczego. Więc ja też mogę powiedzieć buuuuuuuuuuuuuuuuuu

budzynska1987

wszystko mi odpowiada w Twojej wypowiedzi i niestety przykro mi z tego powoodu... ale nie jestem sam tylko "sama" jak juz :P

ocenił(a) serial na 10
nunax4

przepraszam,nie chciałam Cię urazić, ale po samym nicku i po wypowiedzi nie dałam rady odszyfrować płci.

użytkownik usunięty
nunax4

Niestety też tego kompletnie nie rozumiem... :(

Serial jest wspaniały, pasjonujący jak mało który i przede wszystkim strasznie wciągający. Osobiście go uwielbiam... !

Też nie mogę się jakoś pogodzić z tym że nie ma kontynuacji kolejnych sezonów... ehh :/

nunax4

Mi najbardziej będzie brakowało Talbota! Och, dlaczego musieli to ciacho wprowadzić do serialu tak późno? :'(

ocenił(a) serial na 9
nunax4

Ponieważ był "słynny" strajk scenarzystów w Holly wtedy...
Pamiętam to nawet, taki był szum wokół tego wydarzenia ;)

ocenił(a) serial na 10
WhiteDemon

Ach, Myślę, że jest to najlepszy serial i dlaczego tylko jeden sezon!! I jeszcze tak ciekawie się kończy. Talbot dostaje listę wampirów z Los Angeles. ciekawe jak potoczyłyby się te sprawy, to zdjęcie z Mickiem na samochodzie i ta lista na której nazwisko Mick St John też się pojawia.... Ach Nadal łudzę się na kolejny sezon....
BŁAGAM!!!!

ocenił(a) serial na 9
nunax4

Oglądałam jak jeszcze był emitowany w tvp i teraz muszę obejrzeć raz jeszcze. Bardzo miło wspominam i również ubolewam, że mamy tylko jeden sezon.
Zastanawiam się czy to może serial na podstawie jakiejś książki, ale już nie pamiętam z napisów początkowych czy coś o tym było.

ocenił(a) serial na 10
Kessie

Nie wiem, ale cosówi, że coś podobnego bylo w "Nocny łowca". :)

ocenił(a) serial na 10
monika1144

Ktoś coś wie na ten temat :)?

ocenił(a) serial na 10
vanilla_pie

Ja niestety nie, choć ubolewam że był tylko jeden sezon :)

ocenił(a) serial na 10
monika1144

... mimo że baardzo ciekawie (wciągająco) się skończył :)

użytkownik usunięty
nunax4

ja również tego nie rozumiem... jak to sie dzieje, ze dobre seriale maja tylko jeden sezon i zazwyczaj sa nie dokonczone, a jakies copy sie ciagną po kilkaset sezonów.
ten serial na prawde ma potencjał, i dogłębnie wierze, że zdarzy się jakiś cud i zostanie dokonczony.

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Dokładnie też tak uważam serial strasznie mnie wciągnął i zaczol sie rozkręcać a tu kurcze skasowali go

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Nie ma więcej sezonów bo na początku gdy ten serial powstał miał małą oglądalność teraz się to zmieniło (niestety za późno) sam reżyser powiedział, że chciał nakręcać następny sezon i ostro tego żałuje że nie zrobił bo nie spodziewał się że zacznie się sezon na filmy z udziałem wampirów itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones