PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

kocham ten film on jest częścią mojego zycia niestety 1 sezon to tylko 16 dcinkow ale za to jakich!
otorz amerykanskie studio nakręcilo 2 sezon ale po puszczeniu 1 zdjeli go z anteny. nie pytajcie
skod mam te informacje.
Jesli ktos kto moze zrobic cos w tej sprawie 2 sezonu to prosze niech zrob cos. wierni fani tego
filmu czekajoi bedo czekac a przynajmniej ja bede czekac na 2 sezon. nawet jesli w telewizji ten
serial to nie wypal to w necie zrobi furrore. ja napewno bede oglodac.... prosze musimy cos z tym
zrobic

ocenił(a) serial na 9
julka676

Ja z kolei słyszałem w jednym z wywiadów który udzielił Alex O'Loughlin że nakręcone zostały 23 epizody. Niestety nie wiem czy z tym wywiadem zapoznałem się na twiterze, facebooku czy youtubie w każdym bądz razie aktor nie miał powodów aby kłamać i wprowadzać w błąd. pozdrawiam fanów Moonlight :) oby więcej takich seriali :P

ocenił(a) serial na 9
Gloenik

Jeśli nakręcili 2 sezon to super. Nawet jeśli to tylko 7 odcinków. Chętnie bym je obejrzała

ocenił(a) serial na 10
renia00014

Nawet nie można sobie wyobrazić jak ja chętnie bym je obejrzała <rozmarzona>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones