PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

sezon 2...

ocenił(a) serial na 9

Na Moonlight-detective znalazłam info o 2 sezonie! Nie miałam jeszcze czasu poczytać co i jak (w pracy siedzę, dobrze, że się dorwałam ;P) ale każdy może sobie sam sprawdzić: http://moonlight-detective.com/
Fajnie, że jest nadzieja! Może wczorajszy odcinek na AXN był wstępem do następnych jeszcze lepszych.

Pozdrawiam fanów serii :)

ocenił(a) serial na 8
Himeko

z tego co tam jest napisane to raczej wynika że w najbliższym czasie nie będzie nowych odcinków, gdyż z tego co zrozumiałam aktorzy grający w serialu są już zaangażowani w nowe projekty :/

ocenił(a) serial na 9
Himeko

nom tam pisze ze raczej nie mamy na co liczyc :/ ale dno :((( a myslalam ze skoro producenci czy kto tam jest za to odpowiedzialny widza ze tyle fanow domaga sie 2 sezonu to ich to ruszy ale widac nic z tego nie bedzie :(

dorota_61

Jeśli serial skończy się na tych 16 odcinkach to wielka szkoda tym bardziej że ostatni sugeruje jednak, że ciąg dalszy nastąpi. Przecież głupio jest teraz zrezygnować z 2 sezonu skoro ktoś dzwoni do prokuratora i podsyła mu listę wszystkich wampirów z LA ( już czytałam spoilery ewentualnych następnych odcinków i sądzę, że kolejny sezon mógłby być nawet lepszy od pierwszego :P ). Trzeba było inaczej zakończyć Moonlight jeżeli myślano o przerwaniu produkcji a nie w ostatnich minutach 16 odc. rozpoczynać nowy wątek :( Osobiście bardzo bym chciała aby nakręcono chociaż jeszcze jeden sezon :)

ocenił(a) serial na 10
silence_is_the_enemy

no właśnie, rozpoczęli nowy wątek i chcą skończyć to po co to robili, przecież jak chcieli go zakończyć na 1 sezonie to wiedzieli już to chyba wcześniej, to ten odcinek jakoś do tego nie pasuje...
ja mam nadal wielką nadzieję, że będzie jednak następny sezon i czekam z niecierpliwością

ocenił(a) serial na 10
Himeko

To trzeba być kompletnym, że tak powiem, kretynem (choć to słowo nie odzwierciedla moich emocji) żeby zdjąć z anteny serial, który ma taką widownie! Czyżby ML bylo niedochodowe? Szczerze w to wątpie. A co do ostatniego odcinka, to nie może się tak skończyć, poprostu nie może!!!

"Vampire solidarity, rah rah rah"

_Immortal_

Ale przecież producenci nie chcieli go kończyć!! Gdzieś czytałam, że Alex O'Loughlin miał z nimi podpisaną umowę o 2 sezony! Poza tym serial odnosił sukcesy, przecież dostał nagrodę!!! I były plany odnośnie 2 sezony i mieli go nakręcić, więc dlatego nie kończyli tego wspaniałego serialu definitywnie!! Niestety stacja CBS nie chciała Moonlight...


But we still have to fight for 2 season!!!
Save Moonligh!!!
Vampire soligary, rah rah rah!

ocenił(a) serial na 9
Californian

Cóż, nie ma co jeszcze rąk załamywać, moim zdaniem. Nie w tym, to może w następnym sezonie się uda.
Nawet jakby teraz stwierdzili, że chcą Moonlight przywrócić, to i tak to będzie kwestia przyszłego roku, od jesieni zapewne. I trzeba na to liczyć.
Bo ja myślę, że oni się już pięć razy zdążyli skapnąć, że popełnili błąd, tyle że było już po ptakach. Aktorzy zostali zaangażowani do innych produkcji i tak dalej.

ocenił(a) serial na 10
sickhead

Czyli mamy jeszcze szanse na dalsze odcinki ML? Ale ulga! xD

ocenił(a) serial na 9
_Immortal_

Sickhead mam nadzieję, że się nie mylisz!
No i może tak jak było z Jericho wezmą pod uwagę głosy fanów (drugą serię Jericho nagrali właśnie na "prośby" fanów). Ja już pisałam i widziałam, że kilka osób które tu się logują też pisało, może to coś da. W końcu jak zasypią ich maile nie tylko z USA to pójdą po rozum do głowy. :)

Zwłaszcza, że to jak się skończył 16 odcinek wymaga wyjaśnienia. I nie tylko to. Jest jeszcze Coralin. Wiadomo, że żyje - bo jest na liście (zresztą w otoczeniu wielu ciekawych nazwisk...), ale ciekawe co z nią zrobił braciszek? Mogliby też coś wspomnieć na ten temat.

A przy okazji listy. Wydaje mi się że ten, kto podrzucił Talbotowi listę wampirów to ta sama osoba od której dostał zdjęcia Micka potrąconego przez samochód. Obstawiam, że to ten wścibski paparazzi ”przez przypadek” został zamieniony w wampira i chce się zemścić. Ale to tylko moje "gdybania". ;)

No i na koniec jeszcze link – ten już o wiele bardziej trafny niż w tym poście (choć data aktualizacji mogła by być świeższa) ;)
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,5317546,Moonlight___jest_nadzieja_na_k olejny_sezon_.www.filmweb.pl
html

Pozdrawiam wszystkich "wampirolubnych" rah rah rah ;P


Himeko

na tej stronie są spoilery ewentualnego nowego sezonu http://moonlight-pl.com/?p=59

byłoby wspaniale gdyby go zrealizowali :) pomysł jak dla mnie jest świetny :D

ocenił(a) serial na 9
silence_is_the_enemy

Jakiś czas temu już to czytałam. Mam nadzieję, że druga seria będzie – i to szybko. Co do filmu, to nie wiem czy się cieszyć czy nie (jakby już miał powstawać). Film zrobią półtora najwyżej dwugodzinny i koniec. A serial będzie trwał – mam nadzieję – co najmniej z 10 odcinków. Nie wiem tylko czy fajnie będzie jak akcja przeniesie się do NY. Mam nadzieję, że nie będzie się to wiązało ze zmianą aktorów (tych poza Mickiem – Josepha, Beth itp.) Nie wyobrażam sobie jak to ma wyglądać – wszyscy nagle przeprowadzają się do NY czy przyjmuje się że zawsze tam mieszkali… Pożyjemy zobaczymy (oby jak najszybciej)

ocenił(a) serial na 7
Himeko

Przecież Josef ongiś mieszkał w NY. Tak czy owak, kolejny sezon zapowiada się ciekawie.

ocenił(a) serial na 10
Hominus_nocturnus

mam nadzieję, że jednak się zlitują i nakręcą 2 sezon, 1 się tak zakończył, pół spraw nie rozwiązanych, ta lista... to musi być pociągnięte dalej...

justa208

ja też mam nadzieję, że jednak będzie 2 sezon. Bardzo jestem ciekawa jaką rolę odegra lista wampirów, jak potoczy się związek Micka i Beth i czy jest szansa na to żeby Mick znów mógł być człowiekiem, bo przecież zostawił na wszelki wypadek fiolke swojej krwi po przemianie w człowieka...
teraz jest moda na filmy o wampirach, do kin wszedł "Zmierzch" i kolejna część "Underworld" więc mam nadzieję, że to pomoże mojemu ulubionemu serialowi, będę trzymać kciuki:)))pozdrawiam wszystkich fanów Moonlight:)

ocenił(a) serial na 7
Himeko

Hmmmm, w spoilerach 2 sezonu tkwiło, iż listę wysłała organizacja tak stara, jak wampiryzm o jakże niewiele mówiącej nazwie Legion. Otóż legioniści "kontrolują" liczbę wampirów w danym miejscu i kiedy uznają, iż rozmnożyły się za bardzo, przystępują do działania, tj. rzezi.
Okzauje się, że nie tylko Rewolucja Francuska była przykładem działalności Legionu, ale także i inne wydarzenia historyczne. Ciekaw jestem, jakie.
A co do Coraline i jej mrocznego braciszka, pojawią się (znowu), by wesprzeć wampiry w walce o życie. Mick oczywiście nie będzie chciał mieć z nimi do czynienia + wg zasady "wróg mego wroga moim przyjacielem" powinien sprzymierzyć się z ludźmi, ale czy legioniści wyraziliby aprobatę? Jak postąpią wampirzy przyjaciele Micka? Z niecierpliwością oczekuję dalszych informacji na temat 2 serii Moonlight.
RAH! RAH! RAH!
Pozdrawiam wampiry i wampirolubów.

ocenił(a) serial na 10
sickhead

Oby bo już trzy razy oglądałem pierwszą serię, a jak będą mi kazali czekać z dwa lata jeszcze to już mi e 16 odcinków raczej nie wystarczy i zacznę zabijać producentów w Los Angeles wbijając Im kołek w szyje:D

ocenił(a) serial na 10
HEATH_2

ooo świetny pomysl! Ale kołek to tylko ich sparaliżuje, trzeba będzie się posunąc do bardziej radykalnych srodków :)

ocenił(a) serial na 7
HEATH_2

Kołek??! Chyba kiełek.... albo raczej dwa kły.
A jeżeli już kołek, to w serce, ale opcja z szyją tak mnie rozbawiła :D.
Poza tym wydaje mi się, że producenci serialu (Warner Bros) sprzymierzyli się ostatnio z fanami i wspólnie szukają stacji, która go zakupi.
Powinieneś zająć się tymi ********* z CBS. RAH! RAH! RAH!

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Ale jak się ich wybije, to kto się tym zajmie? Spłoszycie resztę... Z deszczu pod rynnę...
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 7
Himeko

Jeśli nic nie będzie można zrobić, zawsze jest opcja kupna licencji przez któregoś z naszych rodzimych potentatów komercyjnych czy TVP i nakręcenie własnego "Vampire-detective Show", tym razem wampiry musiałyby po części zostać zastąpione leszymi (zgodnie z mitologią Prasłowian)Tylko obsada głównych bohaterów, ekhhmm..., jakieś propozycje:)?

ocenił(a) serial na 7
Himeko

cóż wydaje mi się, że trzeba się uzbroić w cierpliwość :/
są już jakieś oficjalne info co do produkcji? wznowili, wstrzymali etc.?

ocenił(a) serial na 7
Bulvie

Cisza. Ani widu, ani słychu :/
Czas pokaże.

ocenił(a) serial na 7
Hominus_nocturnus

ehh przykre... dzięki za odp ;)

użytkownik usunięty
Bulvie

Uciekłaś z forum Zmierzchu?? ;)

ocenił(a) serial na 7

eee dla Twej wiadomości nie tylko zmierzchem żyje człowiek ;) trza się odchamić na porządnych forach haha a sporo tu tego w końcu to serwis filmowy!
:)

użytkownik usunięty
Bulvie

Porządne fora piszesz? Porządnych seriali mówisz?;)
A oglądałaś cuś takiego jak serial "Battlestar Galactica".. i nie daj się zwieść tematyce, która może się wydać taka 'nie dla kobiet'.:)

ocenił(a) serial na 7

niet ;) w wolnej chwili zapewne zerknę, skoro polecasz ;)

użytkownik usunięty
Bulvie

A polecam. A co mi tam. Nawet polecę raz jeszcze: polecam.

ocenił(a) serial na 7

Widzę, że się nam tutaj mały offtop zrobił :/. "Battlestar" widziałem, świetne kino, jeżeli można mówić tak o serialach:).


RAH! RAH! RAH!

ocenił(a) serial na 10
Hominus_nocturnus

http://moonlight-detective.com/?p=459

nadzieja??

użytkownik usunięty
Hominus_nocturnus

Frak it! ;)

ocenił(a) serial na 5
Hominus_nocturnus

średni na jeża ten wasz battlestar!

ocenił(a) serial na 7
Victor_Delacroix

hahaha niedługo zmierzchowo się tu zrobi ;)

ocenił(a) serial na 5
Bulvie

no co!? też lubie wampiry :D ale i tak kate beckinsale jako wampirzyca sellena rulez :D (te jej oczy ;)) a co do bttlestara to fakt 1 sezon ok ale skończyłem na trzecim bo bym się zanudził!

użytkownik usunięty
Victor_Delacroix

O nie, nie. Nie zgodzęę sięę.:)
Może aktorzy grają tak, jakby to ująć, modosukcesowo, ale fabuła, scenariusz, pomysł i przede wszystkim wykonanie (ech, opera w kosmosie) jest.. git.:)

użytkownik usunięty

No, przyznam że seria 3-cia i 4-ta, miejscami kure...sko przynudzały.;))
Ale seria pierwsza, a zwłaszcza sam pilot, to dobre kino serialowe.

ocenił(a) serial na 8
Himeko

na youtube jest spoiler z 2 sezonu z dopiskiem, że zaczyna się 24 kwietnia.....hmmm chociaż na stonie cbs nic nie piszą....

ocenił(a) serial na 9
Sol_80

Bo może już kto inny to kręci? Słyszałam coś, że Fox mjał wykupić.

ocenił(a) serial na 7
Sol_80

hmm to raczej jakiś fanmade był, choć namiary mile widziane ;)

ocenił(a) serial na 10
Himeko

w ostatnich latach powstało trochę filmów o wampirach.
Morał z tego taki że świat przyzwyczaja nas do nich :P niedługo się ujawnią ;)

ocenił(a) serial na 7
kLT

hehe może lepiej, by wampiry pozostały mitem ;)

ocenił(a) serial na 9
Bulvie

Ale w każdej legendzie jest ziarno prawdy. ;) Może fajnie byłoby spotkać wampira... Np. 400 letniego. Jakby najpierw człowieka nie wyssał to mógłby cos ciekawego poopowiadać. :)

ocenił(a) serial na 8
Himeko

jeszcze zależy jakie ne są naprawde. Bo jak takie jak w "30 dni nocy", to niech lepiej pozostaną w ukryciu:)

użytkownik usunięty
kLT

To one te filmy robią. Ale to tajemnica, spisek i w ogóle zagadka enigmy. Nawet ja o tym nie wiem, i już w ogóle zapomniałem co napisałem.

ocenił(a) serial na 7

Dobrze, że nie napisałeś o swoim wampirzym jestestwie :).
Ach te teorie spsikowe.....
A co do tych "tajemniczych zwiastunów" to są fanowskie produkcje wspierające akcję ratowania serialu. I rzeczywiście sezon I jest (znowu) nadawany na SciFi. Reszta zależy od:
oglądalności
wampirzego "boomu" ("Zmierzch", "Underworld III", "TrueBlood", itp.)
popytu na DVD, soundtrack, gadżety
WIDZIMISIĘ włodarzy Fox-u i właścicieli praw autorskich do "ML".
Tyle na dziś.

ocenił(a) serial na 10
Hominus_nocturnus

Aj, aj, aj!! Załamałam się! właśnie skończyłam oglądać ostatni odcinek i normalnie nie mogę uwierzyć jak można zostawić takie zakończenie bez cedeka!! Ah... mam nadzieję, że się w końcu opamiętają.
Te podanie już chyba zostało do niech wysłane? A może ponowić prośbę i napisać do telewizji drugie podanie? xD

ocenił(a) serial na 9
ala_bala2

Petycji o Moonlight sporo było. Pewnie po emisji w polskiej TVP i kolejnej powtórce na SciFi fani znowu ruszą do ataku. ;) Może w końcu coś do producentów dotrze i zrobią 2 serię. Jericho też na „prośby” fanów dokręcili.

ocenił(a) serial na 9
Himeko

po co zaczynac tyle nowych watkow w 1 sezonie moonlight....po co robic ostatni odcinek taki jaki byl (wiele niewyjasnionych spraw) skoro nie mieli zamiaru produkowac kolejnej serii? bez sensu :/ jezeli mieli w planach zakoczenie od razu po 1 sezonie to mogliby przynajmniej rozwiklac co trzeba:/...tyle glupich seriali jest produkowanych w niewiadomo jakiej ilosci sezonow a na moonlight juz szkoda $ ?...nie ogarniam tego:P... teraz pozostalo sie chyba modlic zeby jakas inna stacja zdecydowala sie wyprodukowac kolejne sezony:P

ocenił(a) serial na 10
KaWa_4

Ha! Na głupotę nić poradzić nie można. Niestety! Hm... gdyby jakaś stacja byłaby zainteresowana serialem już by o tym mówiono. Chyba że chcą zrobić fanom niespodzianke, w co wątpie.
AH! poczekamy zobaczymy ^^

ocenił(a) serial na 9
ala_bala2

ja to mam nadzieje, ze poprostu zrobili "krotka" przerwe przez to zatrzesienie filmow/seriali o wampirach;)...no ale czas pokaze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones