Pod powierzchnią
powrót do forum 1 sezonu

Który Waszym zdaniem lepszy? Mi osobiście dwójka :)

ocenił(a) serial na 8
Serce

mi 1, dwójka się czasami tak ciągnęła, muliła,, że tylko patrzyłam ile do końca

Serce

pierwszy sezon był ciekawy, mroczny , nieprzewidywalny mocne 8/10.Sezon drugi naciągane 5 , jak napisał ktoś wyżej - mdły, nudny, na tym forum ktoś przewidział całą fabułę 2 sezonu po 2 odcinkach . Zapewne gdyby nie to że odcinki były wypuszczane co tydzień nawet bym go nie dokończyła Jak wyżej
ania798 w odpowiedzi na post: IlidanDA | 28 cze 14:27
Moja koncepcja zakończenia:

W szpitalu jednocześnie rodzi Marta Gajewska i Iga Stępień. Umiera synek MARTY. Iga porzuca swojego synka. Na oddziale pracuje Ewa. Wspólnie z Bartkiem podejmują decyzję żeby podmienić dzieci. Marta nic nie wiem. Dlatego Ewa mówi do Bartka że to wszystko to kara. Później Iga wraca na oddział i dowiaduje się, że jej dziecko umarło. Po czasie Iga musiała się jakoś dowiedzieć, że dzieci zostały podmienione. Jako że ma przeszłość narkotykową nie widzi szans na odzyskanie dziecka. Zatrudnia się jako jego opiekunka. Początkowo wchodzi w romans z Bartkiem, chce wychowywać dziecko. Kiedy Bartek ją porzuca decyduje się na porwanie.
odpowiedz


IlidanDA w odpowiedzi na post: ania798 | 28 cze 14:40
A ja sądzę, że było tak: Iga rodzi syna i go porzuca. Później na oddział przyjeżdża Marta i rodzi Martwego synka. Ewa wraz z Bartkiem zamieniają dzieci i zmieniają dokumentację by wyszło, że to Igi dziecko zmarło.

Sam Bartek ani Ewa nie widzieli Igi więc dlatego nie rozpoznali jej jak starała się o pracę opiekunki.

Później Iga wraca do szpitala i w amoku szuka syna. Ordynatorka, która nic nie wie mówi jej oficjalną wersję jaka wynika z dokumentów. Iga wraca do domu gdzie znajduje ją Radek. Radek swoimi kontaktami w policji dowiaduje się, że dziecko żyję i kto je wychowuje. Iga stara się o pracę i ja dostaje.

Gdy udaje jej się już uwieść Barta to wtedy Radek porywa dziecko.

Trwa oficjalne śledztwo. Radek tak je prowadzi by nikt nie powiązał z tym Igi. Udaje się wmówić, że Maks utonął.

Iga wraca do domu gdzie zastaje Radka z dzieckiem. Ona postanawia się nim zająć i wywozi go za miasto gdzie ktoś jej pomaga by nie wskazywać na nią a ona w tym czasie mieszka z Radkiem.

Niestety Radek ciągle ćpa aż w końcu za sprawą matki zostaje wydalony z policji a on sam idzie na odwyk.

Po kilku latach Iga odzywa się by jej pomógł.


Zapewne nie tylko Ewa odpowiada za to co się stało. Możliwe, że jest więcej ludzi. Na pewno syn Marty to syn Igi.

ocenił(a) serial na 3
Serce

Żaden. Oba nie warte czasu. Polska masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones