miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Podróż za jeden uśmiech

1971 - 1972
29 min.
7,7 11 350
ocen
7,7 10 1 11350
944
chce zobaczyć
7,7 6
ocen krytyków
Dwaj kuzyni, Poldek i Duduś, po zakończeniu roku szkolnego jadą nad morze. W skutek niespodziewanych wypadków wyruszają sami. Więcej Mniej
Podróż za jeden uśmiech zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Leopold Banatowicz (Henryk Gołębiewski), zwany "Poldkiem", postanawia ratować miłość swojej cioci Ani (Jolanta Zykun) i tym samym wraz z kuzynem "Dudusiem" (Filip Łobodziński) wyruszają sami na Hel, gdzie czekają na nich mamy. Na dworcu kolejowym okazuje się, że nie wzięli ze sobą pieniędzy. Będąc już daleko od domu, postanawiająLeopold Banatowicz (Henryk Gołębiewski), zwany "Poldkiem", postanawia ratować miłość swojej cioci Ani (Jolanta Zykun) i tym samym wraz z kuzynem "Dudusiem" (Filip Łobodziński) wyruszają sami na Hel, gdzie czekają na nich mamy. Na dworcu kolejowym okazuje się, że nie wzięli ze sobą pieniędzy. Będąc już daleko od domu, postanawiają kontynuować podróż samodzielnie, autostopem. W czasie podróży przeżywają wiele przygód, które wynikają również z ich kontrastowych charakterów. "Poldek" jest chłopcem sprytnym, asertywnym, potrafi wyjść z najgorszej opresji. "Duduś" natomiast jest zawsze schludnie ubrany, stawia na swoją wiedzę i... żółtą walizkę tatusia.

na podstawie
Adam Bahdaj (powieść)
studio
Zespół Filmowy "Kraj"
tytuł oryg.
Podróż za jeden uśmiech
inne tytuły
Miejsce plenerowe serialu to Kraków, Kazimierz nad Wisłą, Chełmno, Gdańsk, Sopot, Hel, Sułoszowa, Jastarnia, Kartuzy, Somonino, Garcz, Chłapowo, Brodnica Górna, Brodnica Dolna, Kolano i Smętowo Chmieleńskie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych