PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8741}
7,1 578
ocen
7,1 10 1 578
Podziemny front
powrót do forum serialu Podziemny front

Oczywiście można się przyczepić do tego jaką "prawdę" pokazuje, ale człowiek, który ma ma trochę pojęcia i logicznego myślenia nie będzie zwracał na to uwagi. W każdym razie przy oglądaniu "Podziemnego frontu" nie wynudziłem się a wręcz przeciwnie. We wcześniejszej opinii, ktoś wspomniał o złym doborze aktorów, odgrywających rolę żołnierzy niemieckich. I tu muszę się zgodzić. Mieczysław Stoor, nie zawiódł ale też mocno nie zachwycił, za to doktor von Kniprode...no cóż ;) ta rola wgl nie wzbudziła we mnie zachwytu. Dla mnie osobiście nie była to kreacja bezwzględnego zbrodniarza, a wręcz pokuszę się o opinię, że bardziej przypominało to rolę jakiegoś statysty. Po prostu jest, bo jest ;) "Podziemny front" mocno, skojarzył mi się ze "Stawka większa niż życie", Zarówno tu i tam występuje wielu tych samych aktorów, i Lata kręcenia są dość podobne ;) Wg. mnie śmiało można pokusić się o obejrzenie, tym bardziej, że jest dostępne na youtube.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones