miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Pogoń za miłością

The Pursuit of Love
2021
6,4 820
ocen
6,4 10 1 820
Oparta na dowcipnej powieści Nancy Mitford historia Fanny i Lindy, dwóch młodych kuzynek i przyjaciółek, które uczą się miłości i dorosłego życia w latach przed II wojną światową. więcej mniej
Pogoń za miłością zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Pochłonięte pragnieniem odnalezienia miłości i wyjścia za mąż, obie kobiety poszukują idealnego męża, a ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy postanawiają podążyć zupełnie innymi drogami. Podczas gdy Fanny wybiera życie ustatkowane, Linda decyduje się pójść za głosem serca, które prowadzi ją w coraz dziksze i coraz bardziej gorszące miejsca.

na podstawie
Nancy Mitford (powieść)
studio
Amazon Studios (współudział) / Open Book Productions
tytuł oryg.
The Pursuit of Love
inne tytuły
Serial kręcono w Bath, w Bristolu oraz lokalnym Bottle Yard Studios (Anglia, Wielka Brytania), a także w Paryżu (Francja).
"Pogoń za miłością" było jedną z pierwszych produkcji filmowych w Wielkiej Brytanii, do której zdjęcia wznowiono po pierwszym lock downie spowodowanym pandemią COVID-19.
Okres zdjęciowy trwał od 31 marca do 2 października 2020 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych