Minął już prawie cały dzień od wyjścia odcinka a nikt jeszcze nie założył tego tematu więc zakładam go ja :D
Mi osobiście odcinek bardzo się podobał. Powrót Skillsa z Lukasem oraz Brook + hormonalna Haley ubawiły mnie po pachy :D Dopiero dziś poczułam jak bardzo brakowało mi humoru w stylu starego OTH!! Wydaje mi się, że brak Quinn i Jamiego też pozytywnie wpłynął na odcinek, a przynajmniej ja nie odczułam ich braku. Jednyne co frustrowało mnie to zachowanie Chasa bo od takiej strony to ja go nie znałam, a Alex po tym odcinku znów u mnie zyskała. Nie dbraziłabym się jakby OTH trzymało poziom tego odcinka :)
mi też odcinek bardzo się spodobał. spodobało mi się, że na partyjce pokera pojawili się wszyscy panowie z OTH, nawet Junk, Fergie no i ... Lucas;p. racja, Haley przez swoje hormony nie była w stanie pomóc Brooke, a przyszła teściowa szaleje z tym weselem.
totalnie się z Tobą zgadzam...odcinek fajny...zabawny...uwielbiam Baley-poprostu UWIELBIAM :)
Sylvia ...ah z tą mamuśką trzeba zrobić porządek...
Julian "zdobył" już dawno moje serce ale podoba mi się coraz bardziej...nawet jego "sensitive" wersja ;)
naprawde super ,że chłopaki mieli taki swój wieczorek...ale ten "Lucas"...hmmm...sama nie wiem....mam pewną teorię co do niego...ale sama nie wiem....
Chase,choć zachowywał się jak dupek to chyba naprawdę coś czuje do Alex-i dobrze bo ja osobiście nie mogę znieść Mii...
podsumowując-odcinek na plus :)
a i mam nadzieję,że Brooke nie będzie miała żadnej z tych sukien na ślubie bo były one okropne...
A ja lubię Mię, ale to pewnie dlatego, że przepadam za muzyką Kate ;) A Chase za bardzo się rozbrykał i dostał podwójnie w twarz, dobrze mu tak ;)
Baley - GENIALNA scena :) Uśmiałam się.
Sylvia wygląda na twardą przeciwniczkę, ale co to dla Brooke, ciekawa jestem jak w końcu będzie z tym weselem.
Wielki plus za brak Jamiego, dzieciak mnie irytuje od samego początku. Za to co do Quinn się nie zgodzę, bardzo lubię ją i Claya, chociaż faktycznie, troszkę nudni są. Mam nadzieję, że na dobre zniknął wątek Katie, bo to taka druga Carrie, strasznie oklepany pomysł.
A napisów chyba jeszcze nie ma, chyba, że po angielsku.
Ja tam wcale za nim nie tęsknię, przestałam go lubić, jak tylko jego niezdecydowanie osiągnęło apogeum, czyli gdzieś tak w trzecim sezonie.
Za to Peyton mogłaby wrócić chociażby na ślub Brooke.
Brakuje mi Karen i trenera :(
I piosenki w wykonaniu Gavina w czołówce.
napisy już są na napiprojekt tylko nie są najlepsze to znaczy są troszkę dziwne bo wyskakuje przynajmmniej mi błąd i później dziwnie są przetłumaczone ale są i można oglądać nie jest najgorzej powiem Wam że po raz pierwszy tak mam ;) miłego seansu :) dobranoc
Odcinek świetny, całość bardzo mi się podobała. NIe zgadzam się tylko co do Jamiego, wszyscy ostatnio zapominają, że to tylko dzieciak, ja go uwielbiam i bardzo mi go brakowało. Rozwaliła mnie ostatnia scena, że zapomnieli odebtać Jamiego od Chucka. Sama zrobiłam taki numer swojemu synowi, więc śmiałam się jeszcze jakiś czas.
Chase też świetny - te dwa klepnięcia z jednej i drugiej strony - Super.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH WIELBICIELI.
Nie wyszukuja mi się napisy . Wczoraj sciągnełam to były przez najbliższe kilka minut i to jakies dziwne .. Podacie linka ?
ja miałem tak samo jeżeli chodzi Tobie o napiprojekt i nie wiem co jest grane ma ktoś napisy a jak tak to skąd ?
Ja obejrzałam odcinek online. Z napisami :) Jeśli ktoś chce:
video.anyfiles.pl/Pogoda_na_Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87_One_Tree_Hill_S08E07_Napisy_PL /Kino_i_TV/video/4337
napisy już są na napiprojekt i teraz są już dobre :) jednak cierpliwość popłaca ;) P.S ale i tak wielkie dzięki za linka bo zapewne ktoś z niego skorzysta :)