PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 061
ocen
7,9 10 1 29061
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

SPAM Dan i Keith

ocenił(a) serial na 9

Hej. Jestem na 3 sezonie i mam pytanie. Czy wyjdzie w końcu na jaw że to Dan zabił Keitha?? Tylko bez szczegółów.;P

ocenił(a) serial na 7
zolza90

kurcze mac!! i sobie moge teraz oglądac. dzieki;/

ocenił(a) serial na 9
zolza90

Sorry miał być spoiler a nie spam.
A skoro jesteś w trakcie oglądania serialu, to nie wchodzi się na forum skoro jest już 8 sezonów i jest do przewidzenie, że wszyscy spoilerują! Pretensje miej do siebie.
A byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi odpowiedział...

ocenił(a) serial na 7
zolza90

pisze sie dużymi literami SPOJLER a nie SPAM. a na forum bede wchodzila kiedy bede tego potrzebowac a nie wtedy kiedy Ty uwazasz za słuszne. Takich rzzeczy sie po prostu nie robi i pozniej jeszcze pisze ze to moja wina.

ocenił(a) serial na 9
orianne

Jasne, że możesz. Tylko jak myślisz o czym rozmawiają ludzie ? Hmm.. pomyślmy.... O tak pewnie o danym filmie/serialu którego forum dotyczy;o O swoich wrażeniach, domysłach itd.itp. czyli krótko mówiąc jeden wielki spoiler. Nie musisz dziękować za to odkrycie - a niech tam! masz w ramach rekompensaty :-)

ocenił(a) serial na 7
zolza90

Jestes bezczelna. Ale jak przepraszam nawet powiedzieć nie umiesz to z takim człowiekiem nie chce mi się dyskutować. Poznaj zasady panujące na forach na filmweb a poźniej pouczaj innych.

ocenił(a) serial na 9
orianne

Znam je dobrze, uwierz. Przeprosiłam w poście nr 2, za pomyłkę w tytule (z roztargnienia napisałam spam, zamiast spoiler).
Tylko moje zdanie już powiedziałam.. Nie raz sama się natknęłam na DUŻE spoilery w niektórych serialach i byłam naprawdę wkurzona, szczególnie w THE O.C. jak po pierwszych odc. weszłam na forum a tam w tytule capslockiem zostało napisane co się ostatecznie stało z Marissą. No ale uważam, że to moja wina, sama się prosiłam przeglądając forum serialu, który zaczęłam dopiero co oglądać. Mam nauczkę i Ty również.

ocenił(a) serial na 10
zolza90

Tak , to wyjdzie na jaw .

ocenił(a) serial na 10
Rockowaa .

a kiedy?;>

ocenił(a) serial na 9
kwestiawyboru

chyba pod koniec 4 sezonu z tego co się dowiedziałam...

ocenił(a) serial na 10
zolza90

Racja zapomnialam o tym ;d starosc nie radosc ;D dzieki :)

kwestiawyboru

Po przeczytaniu "SPAM Dan i Keith" nie dowiadujesz się niczego, a wcale nie musiałaś czytać tego co jest w rozwinięciu. Ludzie robią błąd, jeśli w temacie napiszą coś ciekawego, ale rozwinięcia nie trzeba czytać, więc możesz mieć tylko do siebie pretensje.

ocenił(a) serial na 10
elenkaa

no chyba jednak nie jest to odpowiedz na moj post ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones