PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125510}

Poirot

Agatha Christie's Poirot
8,1 21 929
ocen
8,1 10 1 21929
7,2 4
oceny krytyków
Poirot
powrót do forum serialu Poirot

Napisy

ocenił(a) serial na 10

Witam, mam pytanie, czy posiada ktoś napisy do anglojęzycznych odcinków do wersji dvdrip. Udało mi się ściągnąć sporego torrentciaka, ale okazało się, że napisów nie ma do pobrania, w załącznikach do odcinków były napisy, z tego co stwierdził google translate są one słowackie. Czy posiada może ktoś jakieś archiwalne napisy o ile takie były, czy może ktoś zechciałby się podjąć tłumaczenia?
Zależy mi na tej wersji ze względu na to, że w pełni można docenić pracę Sucheta nad akcentem Poirota, który nie jest zagłuszany przez lektora.

ocenił(a) serial na 10
DarthVerde

Jeśli chodzi Ci o polskie napisy to miałem ten sam problem rok temu. Również pobrałem wszystkie sezony, odcinki w dvdripie ale napisów brak. Zarówno na stronach jaki i na napi. Niestety nie mam pojęcia czemu nikt nie chce tłumaczyć tego serialu. Dlatego między innymi czekam na epizody które pojawiły się na alekino(głównie filmy telewizyjne, zwłaszcza sezon 13), bo przynajmniej są już w 1080p co prawda z lektorem, ale idzie przeżyć. Napisów po prostu niestety nie ma.

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

ja akurat oglądam tak, że włączam ekranizację zaraz po skończeniu książki, więc jeszcze sporo przede mną, ale z tego co zauważyłem to akurat do sezonu 13 można znaleźć napisy, ale nie dam głowy czy to nie jest czasem fake. Najbardziej mnie wkurza fakt, że tak samo jest z książką Kurtyną, nigdzie się nie da jej kupić, więc musiałem zamówić po angielsku :/

ocenił(a) serial na 10
DarthVerde

Kurtyna jest na ch o m i k u j w pdfie. i na allegro są 3 aukcje.

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

w pdfach czytałem 4 pierwsze powieści i wolę jednak papier, a na allegro nie widziałem T__T przemęczę się z oryginałem, przynajmniej mniej będę ryczał bo połowy nie zrozumiem :P

ocenił(a) serial na 10
DarthVerde

Hahahaha zdrowe podejście. Ale masz rację że papier to papier :)
Ja wpisałem w wyszukiwarce: "Kurtyna Agatha" i wyskoczyły 3 aukcje :)

ocenił(a) serial na 10
DarthVerde

Najgorsze jest to że jest już Kurtyna, a nikt nie chce zrobić do niej napisów. I znowu trzeba czekać do stycznia, aż będzie premiera na alekino :/

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

czyli mój błąd bo zawsze wpisywałem Poirot XD czasem opłaca się jednak pomyśleć :P
Co do napisów do Kurtyny to widziałem je gdzieś na hamsterze, gorzej, że nie mogłem znaleźć odcinka, chociaż i tak nie chce go jeszcze obejrzeć, najpierw pięć innych książek i ekranizacji, potem dopiero Kurtyna i antydepresanty T__T

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones