serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Poirot

Agatha Christie's Poirot
1989 - 2013
1h 40m
8,1 21 878
ocen
8,1 10 1 21878
7,2 4
oceny krytyków
Herkules Poirot, wykorzystując niezwykły intelekt oraz instynkt detektywistyczny, rozwiązuje niezwykle zawiłe zagadki kryminalne. więcej mniej
Poirot zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Herkules Poirot , postać stworzona przez Agathę Christie, to jeden z najsławniejszych detektywów na świecie. Opowiadania pisarki zaadoptowano na potrzeby filmu. Ich bohater - Herkules Poirot - bez względu na miejsce i okoliczności tropi przebiegłych morderców.

na podstawie
Agatha Christie (powieść)
studio
Carnival Films / London Weekend Television (LWT) / Picture Partnership Productions
tytuł oryg.
Agatha Christie's Poirot
inne tytuły
Poirot Australia
Agatha Christie's Poirot Australia
więcej
Serial nakręcono w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Przed rozpoczęciem zdjęć do filmów o Herkulesie Poirot, David Suchet przeczytał wszystkie powieści i opowiadania napisane przez Agathę Christie robiąc staranne notatki na temat charakteru swojej postaci, aby jak najdokładniej odtworzyć jej osobę na ekranie.
Hugh Fraser był o wiele młodszy od swojej filmowej postaci, Artura Hastingsa, więc charakteryzatorzy musieli go "postarzeć".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przyznam że niestety ( wieeem okropność;)) miałam przyjemność wczoraj obejrzeć tylko ten jeden epizod i jestem zachwycona. Przyciągnęła mnie do niego udział w nim Aidan Gillena ( był świetny) ale okazało się że nie tylko on jest tam wart uwagi. Zauważyłam wiele znanych twarzy. Miłe zaskoczenie:)
Sorry że tak wylatuję...

więcej

Moim zdaniem gdyby Pani Agatha obejrzała ten serial byłaby zadowolona z wyboru Davida
Sucheta do roli Herkulesa. Jest idealny!

Kryminał familijny

ocenił(a) serial na 8

To co najbardziej mi się podoba w tym serialu to fantastyczna, ciepła atmosfera. To dziwne zważywszy, że to kryminał, w którym ginie co najmniej jedna osoba na odcinek, ale mimo wszystko dla mnie ten serial jest lekiem na skołatane nerwy. Włączam go jak leci w tv i mimo że niektóre odcinki oglądam kolejny raz, to...

Choć nie przywykło się tak oceniać odcinka serii, uważam, że go za arcydzieło sztuki filmowej. Urzeka mnie poetyckim ujęciem scen, kręconych w pełnym słońcu, często zwolnieniu, jak ze snu. Przejmuje mnie współgrająca, liryczna, nietuzinkowa muzyka, idealnie rytmicznie zgrana z dynamiką scen i montażu. Przejmująca gra...

więcej

Serial

ocenił(a) serial na 10

Wspaniały serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones