PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125510}

Poirot

Agatha Christie's Poirot
8,1 21 929
ocen
8,1 10 1 21929
7,2 4
oceny krytyków
Poirot
powrót do forum serialu Poirot

Być może znajdzie się kinomaniak, kinomaniaczka i mi pomoże. To chyba odcinek jakiegoś serialu, może nawet Poirot. Albo film. Osadzony prawdopodobnie w latach 30-stych. Młody (architekt?) żeni się z dziewczyną z bogatego domu. Buduje jej dom, gdzieś na wsi. Żona potem umiera i pojawią się detektyw. Pamiętam, że na końcu wyszło, że miał kochankę i spotykał się z nią w jakimś ogrodzie, czy altance. Tam też detektyw znalazł dowody. Chyba od początku mąż się łasił na kasę żony.

ocenił(a) serial na 9
dorel_mormegil

Poirot, „Altanka nieboszczyka”:)

ocenił(a) serial na 9
adipiscor

To niestety nie to :(

ocenił(a) serial na 9
dorel_mormegil

Hmmm…. Jest architekt, zdrada i altanka;) Jeszcze mi się kojarzy „Zaginiony testament” z Poirota, ale jest to odc dość niszowy. Jest kochanka, altanka gdzie detektyw odnajduje ślady, ale chyba zamiast architekta - wykładowca;)

ocenił(a) serial na 9
adipiscor

…ale nie ma motywu domku wybudowanego na wsi dla żony, nie, to nie będzie to też… Ale coś mi dzwoni, chyba z Panną Marple jakiś odcinek…

ocenił(a) serial na 9
adipiscor

Nie, sprawdziłem, z Marple też nic nie pasuje, Poirota też nie znam żadnego z taka fabułą (a znam wszystkie, chyba że zaćmienie jakieś mam), ani filmu innego nie kojarzę, choć opis fajny;)

ocenił(a) serial na 9
adipiscor

Dziękuję za starania. Mam takie mgliste przebłyski z tego filmu/odcinka. Ale nie mogę tego poskładać do kupy. Już nawet zaczynam się obawiać, że po sesjach z Marple/Poirot po prostu śniłem coś takiego, a teraz po roku myślę,że to był film. Jak znajdę, to się odezwę;)

użytkownik usunięty
dorel_mormegil

A może Panna Marple: SZALEŃSTWA GREENSHAWA?

użytkownik usunięty

Oczywiście chodziło mi o Panna Marple: Noc i ciemność.

ocenił(a) serial na 9

Popieram, to musi być to:)

ocenił(a) serial na 9
adipiscor

Tak to to! Panna Marple - 23. Noc i Ciemność - Endless Night (2013)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones