PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125510}

Poirot

Agatha Christie's Poirot
8,1 21 931
ocen
8,1 10 1 21931
7,2 4
oceny krytyków
Poirot
powrót do forum serialu Poirot

Okropna interpretacja książki. Zupełnie inne przedstawienie niż w powieści dużo elementów nie prawdziwych, które w książce nie miały miejsca (zabójstwo Parkera, opowieść końcowa,zakończenie), inne przedstawienie przyczyny zaangażowania się Poirot'a w sprawę. Jednym słowem bardzo się rozczarowałam :(

ocenił(a) serial na 9
monikao8

ja również.
film może się podobać, kiedy nie czytało się książki, ale po jej przeczytaniu nie spodoba się na pewno.
jak wiadomo, głównym zaskoczeniem szczególnie w tej książce powinno być to, kto na końcu okazuje się mordercą. w filmie rozwiązanie sprawy, które tak rozsławiło przecież powieść, na pewno takim zaskoczeniem już nie będzie.
w szczegóły się nie chcę wdawać, bo mogą to przeczytać osoby, które jeszcze nie czytały książki i nie oglądały filmu.
ogólnie: książka - tak, film - nie.

ocenił(a) serial na 9
fleUr_henry

Moja ulubiona książka o Poirocie. Ale to co zrobili w adaptacji to koszmar. Zupełnie nie odzwierciedla książki. Taki bezpłciowy

ocenił(a) serial na 9
arealista

wg mnie u podstawy tego wszystkiego leży to, że w filmie nie uczynili doktora Shepparda główną postacią. to sprawiło, że film był 'taki o', historia jak każda inna, zupełnie niezaskakujące zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones